Et & Kebap Restoranları

Kanatçı Ayder

Kanatçı Ayder olarak Bakırköy’de tavuk kanat lezzetlerini tadabileceğiniz bir mekanız. Aralık 2011’de hizmete açtığımız Kanatçı Ayder’den paket servis de yapabilirsiniz.

Kanatci Ayder Bakirkoy1Mekanımız açık ve kapalı olarak aynı anda 80 kişiye hizmet verebilecek kapasitede olup İstanbul’un her bölgesine motorize ekiplerle, hazırlanan lezzetleri 60 dakika içinde sıcaklığını muhafaza edebilecek şekilde ulaştırmaktadır.

Tavuk kanatlarımız Banvit‘den temin edilmekte olup, her bir menüde 8 adet 320 gram bulunmaktadır. Fiyatlarımız web sitemizde yayınlandığı gibidir. Paket servislerimizde mesafe ve adet koşulu yoktur. Mutfağımız açık mutfak olup görülebilir özelliğe sahip olmakla beraber hazırlanan her ürünü her açıdan görmek ve izleme olanağını temel prensip olarak ön plana çıkarmış bulunmaktayız.

One Reply to “Kanatçı Ayder”

  1. turgay tgb

    tesadüfen uğtadığımız bu mekana olağan üstü bir lezettle karşılaştık bir kanat bu kadarmı mükemmel olu doğrusu çok beğendik.ortam keza bir farklı herşey doğal burası ailece gidilebilecek yegane bir yer .fiyatlarda oldukça normal tekrar tekrar gideceğiz..

Comments are closed.