Et & Kebap Restoranları

Bolu Mangalbaşı

Organize sanayi bölgeleri, bulunduğu kentin bazen hiç farkedilmeyen lezzetlerini barındıran lokantalara ev sahipliği yapar. Ankara’nın ve Türkiye’nin en büyük organize sanayi bölgesi olan OSTİM‘de lezzet sunan Bolu Mangalbaşı, ızgara et tutkunları için gerçek bir cennet. Yemyeşil bahçesi ile hemen farkedilen mekanda kilo ile et, köfte ve döner satılıyor. Bahçeden içeri girdiğinizde sizi güller ve yapay şelale karşılıyor. Ailelerin büyük ilgi gösterdiği Bolu Mangalbaşı bu anlamda oldukça keyifli bir durak. Haftasonları da açık olan Bolu Mangalbaşı’nda pazar günleri açık büfe kahvaltı veriliyor. Bolu Mangalbaşı, 400 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyor.

Mekanın sahibi ve işletmecisi Aytaç Çubuk, “Mangal, Bolu ile özdeşleştiği için adını Bolu Mangalbaşı koyduk. Bolu denince oranın yeşilliği, dağ havası, kahvaltısı akla geliyor. Ostim’de mangal potansiyeli var. Kilo ile kebap insanların bütçesine de hitap ediyor. Mangalcılarda fiyatlar daha uygundur.” diyor.

Eti yerli hayvanlardan tercih eden Bolu Mangalbaşı, kahvaltı için de ideal bir mekan. Zeytin, peynir ve reçel çeşitlerinin yanında yumurta, tereyağı ve balın bulunduğu kahvaltı menüsünde börekler de yer alıyor. Çiçek ve ağaçlar arasında ailece açık büfe kahvaltınızı yaparken, özel görevli gözetiminde çocuklarınız oyun parkında keyifle oynayabiliyor.

3 Replies to “Bolu Mangalbaşı”

 1. HAKAN AYTAÇ

  internette abartılı reklamlarını görünce denemeye karar verdim, UMDUGUMDAN KALİTELİ İKRAMLARI, ÜRÜNLERİ VE MEKANIN GÜZELLİĞİNE PERSONELİN CANA YAKINLIĞI EKLENİNCE SEMAVERDE ÇAYI YUDUMLARKEN ÇOCUKLARIN VE EŞİMİN O MUTLU HALİ BENİBU MEKANIN MÜDAVİMİ YAPTI,İNANIN AİLENİZ İLE GİDİLEBİLECEĞİNİZ MÜKEMMEL BİR MEKAN SAHİPLERİNİ VE ÇALIŞANLARINI TEBRİK EDİYORUM.

 2. MERT

  DÖNERİ HARİKA
  MANGALBAŞINA GİDİP DAYAK YEMENİZİ TAVSİYE EDERİM…..
  YANLIŞ DUYMADINIZ DAYAK…..
  O KADAR LEZZETLİ Kİ BAŞKA YERDE O DAYAĞI BULAMAZ VE YİYEMEZSİNİZ…
  TAVSİYE OLUNUR……

 3. emin

  pirzola ve köfte çok pahalı

Comments are closed.

SHOPPING BAG 0