FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

El Beso Restaurant Club

El Beso Restaurant & Club İstanbul Boğazının en gözde yerlerinden biri olan Kuruçeşme’de yer alıyor. Beyaz ve dore renklerin hakim olduğu iç dekorasyonu ile lezzetli menüsü ve boğazın büyüleyici manzarasını biraraya getiren ‘’El Beso Restaurant & Club’’ günün her saatinde misafirlerine keyifli anlar yaşatıyor.

Sabahın ilk ışıklarında mükemmel bir kahvaltı sunan ‘’El Beso Restaurant & Club‘’ gün içerisinde büyüleyici manzarası eşliğinde misafirlerine Akdeniz mutfağının birbirinden lezzetli tatları ile keyifli anlar yaşatıyor. Akşam saatlerinde ise misafirlerine boğazın ışıltılı görüntüsü karşısında romantik bir akşam yemeği şık bir alternatif olarak öne çıkıyor.

İddialı menüsü ile misafirlerine nefis lezzetler tattırmaya ve DJ performansları ile heyecanlı geceler yaşatmaya hazır olan ‘’El Beso Restaurant & Club‘’ kış aylarında şömineli masası ile soğuk kış günlerini sıcak bir keyfe dönüştürürken, yaz aylarında ise misafirlerine muhteşem terasında birbirinden değişik kokteyller ile açık hava keyfi yaşatıyor. El Beso’nun bahçe katında ise spor severler ve light yemek isteyenler için özel bir menü hazırlanmıştır. Bu bölüm cafe tarzı ile hayata geçmiş ve yakında El Beso’nun ünlü ev yapımı İtalyan dondurması Gelato’da burada misafirlerimizie keyifli ve leziz dakikalar yaşatacaktır.

El Baso İzmir Alaçatı şubesi iletişim
Yenimecidiye Mah. Çamlıkuyu Sok. No:2 Zemin kat Alaçatı–Çeşme
Tel: 0232 716 85 90

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!