FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Moreish Restaurant

Ünlü executive şef Esra Muslu‘nun hem sahibi hem de şefi olduğu Moreish Restaurant, 2007 yılı Kasım ayında açıldı. Mekan, Beyoğlu Tepebaşı’na çıkan Meşrutiyet Caddesi üzerindeki, Fransız levantenlerinin 200 yıllık tarihi pasajı “Passage de Petit Champs”da bulunan NuPera binasında lezzet sunuyor.

Moreish kelime anlamı olarak “bir yemeğin tekrar yenme isteği uyandırması” manasına geliyor. Gerçekten de Esra Muslu’nun hazırladığı menü bunu tam olarak hissettiriyor. Seçkin bir şıklığa sahip oln Moreish, Miklagard mimarlık ofisinin tasarımını ve imzasını taşıyor. 30 kişilik oturma kapasitesine sahip olan mekan Esra Muslu’nun kendi zevk, hayal ve deneyimlerini yansıtan bir bütaünlüğe sahip. Beyazın ve ahşabın tüm olanaklarının kullanıldığı bu dekorasyon, dünya mutfaklarından özel tatlara sahip benzersiz yemekleriyle ayrı bir estetiğin kapılarını açıyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!