FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Caladdo Restaurant

Caladdo Restoran‘ın özel tariflerle donatılmış zengin menüsü Türk ve dünya mutfaklarından eşsiz örnekleri bir araya getirir. Pera’nın büyülü dokusuyla bütünleşen modern atmosferinde, hem iş hem de özel yemeklerinizi lezzetli bir deneyime dönüştürebilirsiniz.

Türk ve dünya mutfaklarından seçkin lezzetlerin sunulduğu Caladdo Restoran’da dilerseniz kısa atıştırmalar yapabilir, dilerseniz keyifli sohbetlerinize yeni tatlar katabilirsiniz.

Caladdo Restoran içinde yer alan Caladdo Bar ise, şarap ve kokteylleri ile zamanı en keyifli anlarında durdurmak için sizi bekliyor olacak.

“Her yemekte mutluluk, her yudumda keyif”

İtalyanca’da, ‘benim’ anlamına gelen ‘Mia’ ile ‘Pera’ kelimelerinin birleşmesinden oluşan Miapera Hotel’in, İtalyanca’da Galata’nın eski adı olan ‘Caladdo Restaurant’ı, özel tariflerle donatılmış zengin menüsünde, Türk ve dünya mutfaklarından eşsiz örnekleri bir araya getiriyor.

‘Her yemekte mutluluk, her yudumda keyif’ yaşatan Caladdo Restaurant’ta; Fırınlanmış Levrek Balığı; Antep Fıstıklı Levrek; Biberiye ile Marine Edilmiş Dana Bonfilesi; Kırmızı Mercimekli Ardıç Soslu Dana Bonfilesi; İtalyan Sebze Çorbası ve tatlılardan Rum Baba tatlısını mutlaka denemelisiniz. Restoranın içinde yer alan Caladdo Bar ise; şarap, kokteyl ve zengin içki mönüsüyle oldukça iddialıdır.

Kahverengi ve turuncu renklerden oluşan dekorasyonu ile ev sıcaklığını aratmayan Caladdo Restaurant’ın, 60 kişilik kapasitesi bulunuyor. Şehrin kalbinde yer alan restoran, Pera’nın büyülü dokusuyla bütünleşen modern atmosferinde, Sizleri, ‘lezzet yolculuğuna’ çıkmaya hazır…

Caladdo Restaurant’ın ünü, ‘kulaktan kulağa’ yayılıyor

Caladdo Restaurant, kısa bir süre önce açılmış olmasına rağmen ünü, bir kez gelenlerin, gelmeyenlere tavsiye etmesiyle ‘kulaktan kulağa’ yayılıyor. Yolunuz Pera’ya düşürse, soğuk kış günlerinde içinizi ısıtacak sıcak şarap ile sunulan kestane servisini mutlaka tadın…

5 yıldızlı hizmet anlayışıyla, 24 saat hizmet veren Caladdo Restaurant’a, adım attığınız andan itibaren, size düşen tek şey, kendinizi İstanbul’un sihirli rüzgarına bırakmak ve lezzetler yolculuğunun ardından, Pera’dan güzel anılarla ayrılmak olmalıdır. Caladdo’da bugüne kadar hiçbir yerde yaşamadığınız; güler yüzü, hizmeti, Türk ve dünya mutfağının seçkin örneklerinden oluşan lezzetlerini, özel sunumlar ve farklı tarifler ile hazırlanan geniş içecek seçeneğini yaşayacaksınız. Restoranda; başlangıç, ana yemek, tatlı ve bir kadeh içkiden oluşan lezzet yolculuğunun ortalama fiyatı 50 TL ile 80 TL arasında değişiyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!