FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Bonsoir Restaurant

Bonsoir Restaurant & Bar, Fransız mutfağının özgün lezzetlerini bulabileceğiniz bir restoran. Adres olarak Fransız Sokağı adını alan Cezayir Sokak’ta hizmet veriyor. Sokak Beyoğlu’nda, Galatasaray Lisesi’nin tam arkasına denk geliyor. Gecenin ilerleyen saatlerinde kulüp-bar havasına bürünen mekanda, aynı zamanda eğlenme imkanına da sahipsiniz. Fransız & Akdeniz mutfağının en lezzetli menülerini tadabilirsiniz. Bonsoir 3 ana bölümden oluşuyor. Sizi öncelikle sokaktaki masalar karşılıyor. İki ayrı bölümde yirmi kişilik bir alan hizmetinizde.

Daha sonra girişin üstünde kırkar kişilik iki kat bulunuyor. Özellikle şirket yemekleri, doğum günleri gibi özel toplantılarınızda sadece sizlere ait salonlar olarak kullanabilirsiniz. En üstte ise 30 kişiyi ağırlayacak kapasitedeki teras yer alıyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!