FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Et & Kebap Restoranları

Beyti Restaurant

Geçmişten Günümüze Uzanan Bir Gelenek… 50’li Yıllar

1945’lerde Küçükçekmece’de temiz ve sade bir mekanda başlayan öykümüz, günümüzde Florya’daki 450 kişilik bu doğaya saygılı mekanda sürmektedir.

Kralları, başbakanları, film yıldızlarını, dünya sosyetesini zaman zaman ağırladığımız mekanımızda hergün yüzlerce kişiye, en lezzetli etleri sunabilmenin en güzel servisi yapabilmenin huzurunu, keyfini yaşıyoruz.

Belki de, Türkiye’de “et”e ismini veren ilk ustalardan olan BEYTİ GÜLER, bu haklı ününü öncelikle etleri kendisinin bizzat seçmesi ve özel yöntemlerle dinlendirip terbiye ederek, kömür ateşinde pişirmesine borçludur.

“Etin En İyi Piştiği Yer..” sözü bizim için söylenmiş, yarım asırdır disiplinle, çalışkanlıkla ve saygıyla Türk ve Dünya basınında bize layık gördükleri yere rastlantı ile gelmediğimizi, işimizi severek bu sözleri hakettiğimizi düşünüyoruz.

İşimizi Seviyoruz…

Evet, etin en iyisi özel dinlendirme ve terbiye yöntemleri, kömür ateşi ve tertemiz bir ortamda sıcak sıcak servis…

Bu gelenek daha uzun yıllar sürecek. Çünkü Beyti Güler ve Oğulları her an işlerinin başındalar.

Misafirlerinizi davet ederken, gideceğiniz yerin ne kadar önemli olduğunu, bunun sizin için ne kadar gurur verici olduğunu hissedeceksiniz.

Yarım Asırda Yüzlerce Dost…

Beyti’nin ünü yalnız yurt içinde değil, Amerika’dan Çin’e ve Japonya’ya kadar tüm dünyada bilinir ve takdir edilir.

Beyti yarım asırı aşkın geçmişinde İsmet İnönü, Celal Bayar, Süleyman Demirel ve Turgut Özal gibi değerli Türk siyasileri, Çin Cumhurbaşkanı Li Xiannian, Fransız Jacque Chirac, Almanya’dan Ludwig Erhard, Avustralya’dan Sir Stephan Ninian, Amerika’dan Richard Nixon, Jimmy Carter, Arthur Miller, Afrika Cumhurbaşkanı DE Clark, William Saroyan, Leonard Bernstein, Sylvie Vartan, Johny Hallyday, Danny Kaye gibi daha birçok önemli şahsiyeti ağırlamanın gururunu yaşamıştır.

Comments are closed.