FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Anfora Restaurant: Deniz Ürünleri Cennetine Yolculuk

Bahçeşehir Ticaret Merkezi’nde yer alan Anfora Restaurant, deniz ürünleri tutkunları için ideal bir mekan. Şık ve konforlu ortamı, zengin balık yemekleri menüsü ve eksiksiz hizmetiyle Anfora, unutulmaz bir lezzet deneyimi sunuyor.

Zengin Balık Menüsü:

Anfora’da taze ve lezzetli balıkların en güzel örneklerini bulabilirsiniz. Izgara, fırın, güveç ve buharda pişirme gibi farklı pişirme teknikleriyle hazırlanan balıklar, damak tadınıza hitap edecek çeşitlilikte. Ayrıca, Anfora’da Ege otları ile hazırlanan nefis zeytinyağlı mezeler ve ara sıcak çeşitleri de bulabilirsiniz.

Eksiksiz Hizmet:

Anfora’da deniz ürünlerinin keyfini çıkarırken, yerli ve ithal içki seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Güleryüzlü ve deneyimli personel, size en iyi hizmeti sunmak için her zaman hazır.

Dostlarınızla Mutlu Saatler:

Anfora, dostlarınızla keyifli vakit geçirmek için ideal bir mekan. Şık ve konforlu ortamı, lezzetli yemekleri ve samimi hizmetiyle Anfora’da unutulmaz bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Anfora’ya Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Anfora Restaurant, Bahçeşehir Ticaret Merkezi’nin 3. katında yer almaktadır. Restorana özel araçla veya toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsiniz.

Anfora Restaurant İletişim Bilgileri:

Adres: Bahçeşehir Ticaret Merkezi, 3. Kat, Bahçeşehir, İstanbul
Telefon: +90 212 581 23 23
Web Sitesi: https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g60763-d4715278-Reviews-Anfora-New_York_City_New_York.html
Anfora Restaurant’a gitmeyi düşünüyorsanız, önceden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Afiyet olsun!

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!