FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Armada Teras

Armada Hotel bünyesinde hizmet sunan Armada Teras konum olarak İstanbul’da yaz gecelerinin bir klasiği haline gelen ve şimdilik ışıklandırılmış İstanbul siluetinin doyasıya seyredildiği tek yer. Bir taraftan Marmara Denizi, Kadıköy ve Adalar, diğer taraftan Sultanahmet Camii ve Ayasofya manzarası ile çevrili Teras, yaz boyunca lokanta ve bar olarak hizmete açıktır… Teras, oturma düzeni ile kullanıldığında 250 kişi, ayaküstü ikramlarda 300 kişi kapasitelidir.

Serin gecelerde her gün dezenfekte edilen saf pamuktan şalları da konukları ayrıca mutlu eder. İstanbul Kültür ve Sanat Vakfı‘nın düzenlediği Tiyatro, Müzik ve Caz Festivallerinin konuk sanatçılarından bir çoğunun etkinlik sonrası, hayranlıkla çevreyi seyrederken yorgunluk attığı mekân. 2000 yılına girerken, Makedon Koçani Orkestar ile çoğu Fransız 600 konuğun çoşkuyla havai fişekleri ve alev alev yanan “2000” meş’alesini izlediği nokta ki ertesi gün yayınlanan Hürriyet Gazetesi bu anın görüntüsünü Eyfel Kulesi’ndeki ışık gösterisi ile yanyana koyarak ölümsüzleştirmiştir, O tarihten beri her yılbaşında aynı program uygulanagelmektedir.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!