Pastaneler

Şişli Gutava Atölye

Şişli Pangaltı’da butik pasta, kurabiye, cupcake konusunda atölye hizmeti veren Gutava, özellikle butik ürün ve tatlar arayanlar için ideal bir adres.

Gutava ekibi, hikayesini şöyle anlatıyor:

Gutava Atolye“2010 yılında gıda malzemeleri ile tedarikçisi olarak başlayan yolculuğumuz Ocak 2013 ‘ten itibaren, pasta, kurabiye, cupcake kursları ile enfes bir lezzet yolcuğu ile devam ediyor. Butik pasta ve özel tasarım kurabiyeleri sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Gutava Atölye’de, özenle düşünülüp tasarlanmış benzersiz ve tamamı birbirinden farklı pastaları ve kurabiyeleri profesyonellikle birleşen dokunuşlarla oluşturuyoruz. Geleneksel tatlarımızı modern ve şık sunuş biçimleri ile günümüz yenilik ihtiyaçlarını birleştirerek lezzet ve kalite tutkunlarının beğenisine sunuyoruz.

Söz, nişan, düğün, doğum günü, babyshower, hoş geldin bebek partileri ve kurumsal şirket toplantıları gibi birçok organizasyonu tatlı ve leziz tasarımlar ile düzenlemenize yardımcı olurken, aynı zamanda atölye çalışmalarımız ile bu benzersiz tasarımları sizlerin de öğrenmesine olanak tanıyoruz.”