FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Beymen Brasserie

Fransız mutfağının seçkin örneklerini İstanbul’lularla buluşturan, Nişantaşı’nda restaurant, cafe bar olarak hizmet veren Beymen Brasserie‘nin 85 metrekare alanında 100 kişiyi ağırlama kapasitesi bulunuyor. Mekanın üst bölümü sadece rezervasyonlu yemek kısmı ve 80 kişiliktir. Mekanın dış bölümü ise özellikle güzel havalarda çok rağbet görüyor. Beymen Brasserie; hafta içi 10:00-01:00, hafta sonu ise 12:00-24:00 saatleri arasında açık.

Elit bir müşteri yelpazesi bulunan Beymen Brasserie`de kahve içip kitap okumaya da, akşam şık bir yemek yemeye de müsait bir mekan olarak göze çarpıyor.

Fransız aşçı Jean Pierre Jung, Avrupa brasserié’lerinin klasik yemeklerini günümüz damak tadına uyarlayarak hazırlamış, Beymen Brasserie’nin mönüsünü. Fransız usülü soğan çorbası, Ördek ciğeri; ballı rol ekmekler ile, Niçoise salata, limonlu tereyağ sos ile dil balığı, Steak tartar, Ördek file ve değişik Kişler, tatlılardan Crème brulee, Tarte tatin, Dondurmalı nuga gibi mönüde dikkat çekici daha pek çok alternatif var. Ama ‘spesiyaliteleri nedir’ diye sorarsanız; Balık çorbası, Limonlu tereyağ sos ile dil balığı ve dondurmalı profiterol demeliyiz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!