Dünyaca ünlü markaların eşsiz mobilya koleksiyonları, zamansız tasarımlar, dünyanın dört bir yanından şeçilen benzersiz objeler, özel hediyeler için adresiniz “HAAZ Design&Art Gallery” olsun!

Tasarım dünyasına yön veren, Republica reklam ajansının başkanı Murat Patavi’nin 2006 yılında hayata geçirdiği tasarım ve sanat galerisi HAAZ, Travelmodus.com’un kurucusu ve yeni yerler keşfetmeye doymayan seyahat uzmanı Özlem Avcıoğlu ile birlikte güçlenerek sıradışı konseptiyle Kasım ayında artık Teşvikiye’de yeni adresinde… 2 katlı yeni konsept mağazasıyla HAAZ Design&Art Gallery, her zevke ve ilgi alanına hitap eden bir keyif adresi olmaya hazırlanıyor.

Farklı zevklere hitap eden, özel tasarımlar arayan ve yaşam alanlarını özelleştirmek ve farklılaştırmak isteyenlerin tek adresi olmaya aday HAAZ Design&Art Gallery, zamansız dekorasyon anlayışıyla, tasarımın sırdaşı mükemmelliğini ve sanatın farklı dokularını birleştiren bir konsept mağaza olarak karşımıza çıkıyor. Dünyaca ünlü markaların mobilya, tasarım ve objeleriyle birlikte dünyanın dört bir yanından toplanmış ve bir eşi daha bulunmayan özel parçalar ve farklı kültürlerden birçok sanatçının özgün eserleri yer alıyor. HAAZ Design&Art Gallery’de Moroso, BD Barcelona, Tom Dixon, Andrew Martin, Droog Design, Jonathan Adler, Fornasetti, Gustav Louis, Bitossi, Ibride, Voluspa ve Artek gibi tanınmış mobilya ve aksesuar markalarının yanı sıra geleceğin imzası olacak sanatçıların ve imzasının gerginliğine takılmayıp üretmeyi sürdüren ve daha çok sayıda hayranı ile buluşmak isteyen uluslararası sanatçıların da işlerine yer veriliyor.

Özgün mekanların hayatı özel kıldığına inananların, kendini ve sevdiklerini özel hissettirmenin değerini bilenlerin yeni lüks anlayışıyla buluşacakları HAAZ Design&Art Gallery Teşvikiye’deki yeni adresinde sizleri bekliyor!

Leave a Reply