Şık ve kaliteli ürünleriyle sofralarda fark yaratan Bernardo, en şık sofralar ve modern mutfaklar için çok cazip fırsatlar sunuyor. Bernardo’nun fırsat paketlerinden yararlanan herkes, diğer tüm ürünlerde %20 indirim hakkı kazanıyor.

SOFRA ve mutfak ürünleri konusunda lider marka Bernardo, modern tasarımlarıyla göz dolduruyor. Sofralarında ve mutfaklarında şıklık yaratmak isteyen kullanıcılarına çok özel fırsatlar sunan Bernardo’nun ‘Avantajlı Paket’ ya da ‘Birlikte Alın, Kazanın’ kampanyaları alışveriş keyfinizi daha da artırıyor. Bu kampanyalardan herhangi birini seçenlere, fırsat paketlerinin yanı sıra; aynı alışverişte alacakları diğer ürünlerde %20 indirim imkanı sağlıyor.

Avantajlı Paket” kampanyasıyla dikkat çeken Bernardo, yeni ev kuranlar ya da sofra ve mutfak ürünlerini tamamen yenilemek isteyenler için çok özel bir paket kampanyası sunuyor. Paket kampanyası kapsamında alışveriş yapanlar; 12 Kişilik Yuvarlak Porselen Yemek Takımı, 12 Kişilik Çatal Kaşık Seti, Fissler Düdüklü Tencere, Çelik Tencere Seti, Çelik Çaydanlık Seti ve Çelik Cezve Seti’ne toplam 2.350TL yerine 1.595TL’ye sahip olabiliyor.

Birlikte Alın, Kazanın” kampanyasıyla mutfakları ve sofraları fethetmeye hazırlanan Bernardo, yemek ve çatal kaşık takımlarındaki özel indirimlere ek olarak, ‘Birlikte Alın, Kazanın’ kampanyası ile yemek takımı ve çatal bıçak takımını bir arada alan herkese 200 TL hediye çeki veriyor.

Leave a Reply