FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Peranostra Tünel

Keyifli ortamın, leziz yemek ve kokteylleri ile Peranostra, Beyoğlu’nun Taksim’e çıkış noktası olan Tünel’den Asmalımescit’e aralanan kapının ardından Beyoğlu müdavimlerini, en keyifli dakikalarda en leziz tatlarla ağırlıyor. Aperatif ve hafif yiyecekleri ile birbirinden lezzetli ve zengin kokteyl seçenekleri, Peranostra‘nın Tünel’de fark yaratan tatları arasında! Leziz tatlarının eşliğinde, DJ performansları ile hafta sonlarına da renk katıyor.

Hellim peynirli kalamar dolmasıdan, yengeçli Sezar salatasına, deniz mahsullü İspanyol pilavı Paellanostra’ya kadar çeşitli ve zengin seçenekler sunan Peranostra; lezzet avcılarına, yemek seçimi konusunda oldukça zor dakikalar yaşatıyor. Menüsündeki başarıları tatlarının yanı sıra Peranostra‘nın öne çıkan; taze meyvelerle hazırlanan özel kokteyl çeşitleri ise müdavimlerinin vazgeçilmezleri arasında!

Servisinde kaliteden ödün vermeden, güleryüzlü ekibi ve özenli sunumu ile akıllarda yer eden Peranostra‘da, dostlarınızla beraber müzik eşliğinde sohbet de edebilir ya da eğlenebilirsiniz. Beyoğlu’nun en güzel noktasında, ağzınızın tadıyla çok keyifli bir akşam için Peranostra sizi ve tüm sevdiklerinizi heyecanla bekliyor!

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!