FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Mayotte Pub

Mayotte Pub & Live Music olarak, eşsiz tarihi yapısı ile büyüleyen, farklı kültürlerin içinde barındığı, eğlencenin ilk adresi İstiklal Caddesi’nin tüm enerjisini Mayotte’da bir araya getiriyoruz.

Birbirinden lezzetli yemek ve atıştırmalık menüleriyle öğlen ve akşam yemeklerinizi, çeşitli içki ve kokteyl seçenekleriyle sohbetlerinizi mekânımızda keyiflendirdikten sonra, gecenin ilerleyen saatlerinde kaliteli canlı müzik performanslarını dinleyip dansla eşlik ederek eğlencenin tadını çıkarmak istiyorsanız, sizi Mayotte’a bekliyoruz.

Mayotte Pub & Live Music’te yemek keyfi…
Dünya mutfağından seçme özel yemekleri. Hafif atıştırma tabakları, bonfile, et, tavuk, makarna ve salata çeşitleri. Mayotte Pub & Live Music’te hafta içi her gün saat 13:00 – 21:30 , Cuma ve Cumartesi günleri 13:00 – 22:30 saatleri arasında yemek servisi yapılmaktadır.

Mayotte Pub

Birbirinden lezzetli, dünya mutfağından menülerimizle öğlen yemeklerinizi, çeşitli içki ve kokteyl seçenekleriyle sohbetlerinizi keyiflendireceğimiz mekanımızda, her günün special menü ve kokteyllerini deneyebilirsiniz!

Mayotte Live Music

Keyifli yemeklerinizin devamında, her gece farklı müzik gruplarıyla Soul, Funk, Jazz, R & B, Rock’n Roll, Blues ağırlıklı müzikler ve çeşitli DJ performanslarıyla eğlencenize devam edebilirsiniz!

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!