Marina Romanova tarafından 2010’da devralınan Mambo Beach Club, 2011 yazına da bomba gibi giriş yaptı bile. Mayıs itibariyle sezona başlayan mekan, 24 Haziran’da açılacak bungalov evleriyle bu yaz konaklama hizmeti de sunarak misafirlerine unutamayacakları bir tatil deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. Üstelik İzmir’e 40 dakika uzaklıkta.

Eşsiz Koyda Yeni Eviniz
Misafirlerinin tüm isteklerine karşı özel tasarlanmış Mambo Beach Club, burada geçirdiğiniz her anın ve deneyimin niteliğine dikkat ediyor. Yeni Foça’nın eşsiz berraklığına sahip olan denizine mi girmek istersiniz, yoksa yemyeşil çimlerin üzerinde yer alan bungalov evinizin hamağında uzanmak mı? Mambo Beach Club “her ikisi” seçeneğini de misafirlerine sunuyor. Bir yandan günün saatine uygun olarak çalan müzikler kulağınızda, diğer yandan iskelede şezlongunuza uzanmış ve lavanta kokulu soğuk havlunuz yanı başınızda. Mambo Beach Club‘da konfor, huzur, eğlence ve en taze lezzetler bir arada.

Mambo’nun Lezzet Denizi
Mambo Beach Club‘ın menüsündeki dünyanın en seçkin mutfaklarından itina ile seçilip özel olarak hazırlanan lezzetleri tatmanızı tavsiye ederiz. Çünkü tadacağınız her lezzet, en iyi yerden taze olarak tedarik edilen malzemelerden oluşmakta.

Eğer siz de Mambo Beach Club ailesinin size özel hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden bu cennet koya uğrayın. Size düşündüğünüzden daha yakınız, İzmir’e 40, Eski Foça’ya 15, Yeni Foça’ya ise 5 dakika uzaklıkta. Detaylı adres için aşağıdaki telefonları 24 saat arayabilirsiniz.

Leave a Reply

  1. Cihangir’in en şık ve en geniş mekanı: Rose Marine

    […] Moskovalı Marina Romanova, ilk olarak geçtiğimiz yaz Foça Mambo Beach Club ile işletmecilik hayatına başladı. Mimar ve aynı zamanda ressam olan Marina Romanova, bunca […]

  2. Işıl

    Bu yaz tatilim için iyiki beach club tercih etmişim. Şehrin sıkıntılı atmosferinden kurtulmak için birebir. Doyasıya eğlendim ve her şey çok güzeldi 🙂

  3. ensar

    mıllet tatıl yapar yenı foçada bızse askerlıgı bıtırmeye çalışırız