Şişli Halaskargazi Caddesi’nin yeni ve seçkin restoranlarından Lasagrada Brasserie, dünya mutfaklarından özenle hazırlanan ve estetik bir sunumla masanıza gelen lezzetleriyle Avrupa yakasının gözde mekanlarından biri olmaya aday.

Lasagrada Brasserie Sisli2Lasagrada Brasserie‘de İtalyan ve Fransız ağırlıklı olmak üzere, Türk ve dünya mutfaklarından en özel ve sevilen tatları, deneyimli, profesyonel ve dinamik bir ekiple eşsiz bir şekilde yeniden yorumlanmakta. Restoranın spesiyalleri arasında dana kaburga, dana pirzola başta olmak üzere, İtalyan makarna çeşitleri, pizza, panna cotta, tiramisu, Thai tavuk, ravioli gibi sayısız tat bulunmakta.

Yaklaşık 150 kişilik kapasitesi ile kalabalık yemek organizasyonları, parti ve kutlamalar için de ideal bir ortama sahip olan Lasagrada Bresserie, 08:00 – 23:00 arasında hizmet veriyor.

Leave a Reply

  1. Enfes tatların seçkin adresi: Lasagrada Brasserie - Gurme Rehberi

    […] alışveriş ve kültür merkezi Halaskargazi Caddesi üzerinde yer alan Lasagrada Brasserie, Rumeli Caddesi’nin yanı başında, metro çıkışındaki konumuyla günün her saati kolay […]