Modernleştirilmiş Uzak Doğu mutfağına sahip Asian Fusion Restaurant Starwood Grubu’nun beş yıldızlı dünya devi markası Sheraton İstanbul Ataköy Hotel içerisinde 2010 yılı başında hizmete girdi.

Marmara denizi kıyısında, mavi ve yeşilin mükemmel buluşma noktası Sheraton İstanbul Ataköy Hotel içerisinde bulunan Asian Fusion Restaurantı rahat ve modern dizaynı, leziz Füzyon Asya yemekleri ve profesyonel servisiyle akşam yemeklerinize alternatif ve farklı bir seçenek sunuyor.

Mimarisinde uzakdoğunun gizemli atmosferinden izler taşıyan Asian Fusion Restaurant, Uzakdoğunun füzyon mutfağına özgü hazırlanmış çok özel a la carte menü seçeneğine sahip. Menüde yer alan kavanozda limon çiçeği ve turunçgillerle hazırlanmış karides, Lapsonshosunag çayı marineli somon, Lav taşında hazırlanmıs iki kişilik olarak servis edilen özel yemekleri ve servisi dikkat çekmektedir. İçecek menüsünde ise yerli ve uluslararası içeceklerin ve şarapların geniş kapsamlı alternatiflerini bulabilirsiniz.

Uzakdoğu Füzyon mutfağının modern olarak sunumunun yapıldığı Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’in a la carte restauranı Asian Fusion, Pazarları hariç her gün akşam 19:00 ile 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Leave a Reply