Malzemeler 2 cl Votka 4 cl Muz Likörü 2 dash Grenadine 2 cl Limon Suyu 4 cl Vişne Suyu 8 cl Sprite Garnitür: Tranş limon Bardak: Pina colada bardağı Hazırlanışı Öncelikle 2 dilim limon bardakta ezilir. Daha sonra diğer malzemeler eklenir.

Malzemeler 2 cup* Votka 3 paket Jello (Jöle) (Şekerli) 3 cup Su Bardak: Shot bardağı (Plastik tercih edilir.) Hazırlanışı 3 cup su kaynatılır ve jöle eklenir. Jöle tamamen çözülene kadar su karıştırılır. Votka eklenir ve tekrar karıştırılır. Karışım shot bardaklarına dökülür ve jöle donana kadar soğutulur. (*Cup: 22 santilitreye karşılık gelen Amerikan sıvı ölçü birimidir.…

Malzemeler 3 adet fıstık 1.5 cl. votka 1.5 cl. İtalyan likörü amaretto Yapılışı Amaretto ve votkayı shot bardağının içine sırayla dökün. Fıstıkları içine atın ve servis yapın.

Malzemeler 3,0 cl Votka 3,0 cl Cointreau 3,0 cl Limon Suyu Garnitür: Limon dilimi Bardak: Kokteyl bardağı Hazırlanışı Shakerda buz ile malzemeler iyice karıştırılıp çalkalanır ve bardağa aktarılır.

Malzemeler 4,0 cl Votka 12,0 cl Kızılcık Suyu 3,0 cl Greyfurt Suyu Garnitür: Lime dilimi Bardak: Highball bardağı Hazırlanışı Buzlu bardağa malzemeler konur ve servis edilir.

Malzemeler: 5,0 cl Votka 10,0 cl Portakal Suyu Garnitür: Portakal dilimi Bardak: Highball bardağı Hazırlanışı Malzemeler buz dolu bardağa dökülür, yavaşça karıştırılır.

Malzemeler 3,0 cl Votka 0,5 cl Vermut (Dry) 1,0 cl Blue Curaçao Likör Garnitür: Twist limon, nane dalı Bardak: Martini bardağı uzun Hazırlanışı Bütün malzemeler shakerda karıştırılıp, uzun martini bardağına aktarılır.

Malzemeler 3,0 cl Votka 3,0 cl Blue Curaçao Liqueur 1,5 cl Ahududu (Raspberry) Likörü Up Sprite Bardak: Highball bardağı Hazırlanışı Tüm malzemeler karıştılıp bardağa aktarılır

Malzemeler 2 cl votka 1 cl brandy 1 cl martini bianco 2 cl limon suyu Yapılışı Bütün malzemeleri parça buz ile karıştırdıktan sonra bardağa aktarıp limon dilimi ile servis ediniz.

Malzemeler 4 cl Votka 4 cl Limon Suyu 1 cl Şeker Şurubu Soda Garnitür: Tranş limon, bardak ağzına şeker ile gerdan çekilir Bardak: Highball bardağı Yapılışı Shaker’da 4-5 parça küp buz ile soda hariç diğer malzemeler çalkalanıp, 2 parça küp buz konmuş bardağa boşaltılır. Soda ile fizz edilir.