FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Mekanlardan
Posted in

The Bow Bells

Türkiye’de İngiliz pub kültürünün simgesi haline gelecek The Bow Bells Pub’ın, Türkiye’deki ilk şubesini Kalamış sahilinde 2010 yılında Gruppo açtı.

Londra’ın “The Bow” mahallesinin ve “Cockney” kültürünün özelliklerini yansıtan ve bu kültürünün geleneksel havasının hissedildiği mekan açıldığı tarihten bu güne keyifli ortamı, The Bow’un orijinal yiyecek ve içecek menüsü ile Anadolu yakasının buluşma yeri, eğlence ve maç seyrinin yeni buluşma noktası oldu.

The Bow Bells, hafta içi müdavimlerine, temalı partiler ve canlı müzik performansları düzenliyor. Yaz aylarında da terasında açık hava da hizmet veriyor. Türkiye’nin en önemli pub zincirlerinden biri olmaya hazırlanan The Bow Bells, şık dekorasyonun yanı sıra zengin yemek menüsü ve kaliteli hizmeti ile gerçek pub kültürünü özleyenler için iddialı bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Kaliteli ve eğlenceli müziği ile İngiliz pub kültürüne özlem duyanların gözde mekânı haline gelen The Bow Bells, misafirlerine İngiliz mutfağının yanı sıra dünya mutfağından da özgün tatlar sunuyor. Siyah biralı kuru fasulyeden, Irish Wiskey Steak’e, Burgerlerden, İngiliz kültürünün vazgeçilmezi sıcak viski soslu ‘Bread and Butter’ tatlısına kadar değişik lezzetler sunan The Bow Bells, geniş yelpazesiyle kısa sürede kendi müdavimlerini yarattı.