FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Divan restoranlarından yılbaşı hindisi lezzeti

Yeni yıl ruhunun simgesi yılbaşı hindisi; Divan şefleri tarafından iç pilav, kestane, brokoli ve yaban mersini sosu ile hazırlanarak yılbaşı sofralarınızı şenlendiriyor. Aralık ayı boyunca tüm Divan Brasserie, Pub ve Cafeteria’larını arayarak yılbaşı hindisi sipariş eden kişiler, misafirlerine unutulmaz bir ziyafet yaşatma şansına sahip oluyor.

Divan Brasserie, Pub ve Cafeteria’ları, yılbaşı gecesi aileniz ve dostlarınıza düzenleyeceğiniz ev davetleriniz için geleneksel yılbaşı hindisini; iç pilav, kestane, brokoli ve yaban mersini sos ile hazırlıyor. Yılbaşı gecesi özenle hazırladıkları sofrada hem sevdiklerine muhteşem bir ziyafet vermek hem de yorulmadan gecenin keyfini çıkarmak isteyenler 2 gün öncesinden hindi siparişi verebilirler. Yarım fırınlanmış hindi 195 TL, bütün fırınlanmış hindi 295 TL’den satışa sunuluyor. Divan Brasserie, Divan Pub ve Divan Cafeteria’ına sipariş verebilirsiniz.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!