Barba Meyhane, Greek müziğin önemli isimlerinden Esra Erileri 24 Eylül 2010 Cuma gününden itibaren sahne almaya başlamasıyla beraber yeniden eğlencenin adresi oldu. Esra Erileri, her Cuma ve Cumartesi gecesi özel repatuarı ile Barba’nın konuklarına unutulmaz saatler geçirtecek. Menüsünde 50 çeşitten fazla meze çeşidi ve İstanbul’da başka yerde bulunmayan özel tarifleri ile Barba Meyhane’de en lezzetli ve en eğlenceli geceler sizi bekliyor. İsteyenler fiks veya alakart menü tercih edilebiliyor.

Özel balıkları ve mezeleri ile ünlü olan ve her hafta eğlencesi ile Nişantaşı’na damgasını vuran Barba Meyhane’de bu hafta müthiş bir yenilik başlıyor. İstanbul, Bodrum, Çeşme gibi eğlencenin hız kesmediği yerlerde ünlü mekanların güzel solisti Esra Erileri, Barba Meyhane’de sahne almaya başlıyor. Türkiye’nin Greek müzik söyleyen bir kaç bayan sanatçısından biri olan Esra Erileri ile İstanbul’da eğlencenin kalbi Barba Meyhane atacak. Rumca ve Türkçe karışık özel repartuarı ile her konuğa eğlence garanti ederken eğlence gece yarısına kadar hız kesmeden devam edecek.

Bu müthiş eğlenceye Barba Meyhane de yenilenen lezzetli menüsü ile eşlik edecek. Patlıcan Babagonuş, Beypazarı Yaprak Sarma, Barba Lokum, Barba Börek, Pırasa dolması, Ege usulü fava, Palamut yahnisi yada sahanaki gibi özel mezeleri Barba’nın ahçısı sizin için hazırlayıp servis ederken siz kendinizi lezzet ve eğlecenin kollarına bırakabilirsiniz.

Özenli servisi, şık dekorasyonu ve lezzetleri ile efsane olan Barba Meyhane’de her detaya dikkat ediliyor. Rakı keyfi isteyenler için servis limonata bardaklarıyla değil oya işlemeli zarflı küçük kadehlerle sunuluyor. Mezeler ise her lezzete yeriniz kalsın diye tadımlık özel tabaklarında servis ediliyor. Size de sadece bu lezzet fırtınasına teslim olmak kalıyor.

Her gün açık olan, akşam yemekleri dışında öğlenleri de yemek servisi veren ve hatta siparişiniz üzerine evinize bu lezzeti getirebilen Barba Meyhane, Valikonağı Caddesi Süleyman Nazif Sokak 5/2 de Nişantaşı’nda sizleri bekliyor. Cuma Cumartesi akşamları için fiks menünün olduğu mekana rezervasyon için 0 212 291 69 00 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Food in Life Gastronomi Yayınları

Leave a Reply