FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Antalya’da Ev Yemeği Keyfi: Zencefil Ev Yemekleri

2010 yılından beri Antalya’da ev yemeği lezzeti ve sıcaklığı sunan Zencefil Ev Yemekleri, doğanın en güzel ürünlerini sofranıza taşıyor.

Zencefil Ev Yemekleri, kurulduğu günden beri kaliteli ve lezzetli ev yemekleri sunarak Antalya’da fark yaratmayı başarmış bir mekan. Sıcak ve samimi ortamıyla müşterilerine evlerinde hissettiren Zencefil’de, her gün taze ve mevsimlik ürünlerden hazırlanan birbirinden lezzetli yemekler bulabilirsiniz.

Zencefil’de Neler Var?:

Zencefil Ev Yemekleri’nde menü her gün değişiyor. Bu sayede her gittiğinizde farklı lezzetler deneme şansı yakalıyorsunuz. Menünün temelini ise geleneksel Türk mutfağı oluşturuyor. Zencefil’de etli ve zeytinyağlı yemeklerin yanı sıra, çorbalar, salatalar, tatlılar ve ev yapımı ekmekler de bulabilirsiniz.

Neden Zencefil’i Seçmelisiniz?:

Lezzetli ve kaliteli ev yemekleri
Sıcak ve samimi ortam
Güleryüzlü ve ilgili personel
Uygun fiyatlar
Hijyenik ve temiz ortam
Zencefil Ev Yemekleri İletişim Bilgileri:

Adres: Gürsu Mah. 370. Sokak Örnek Apt. No:30/1 (22. Cad.) Konyaaltı/Antalya
Telefon: +90 242 229 63 73

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!