FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Dünya Mutfağı

Çin Çin Restaurant Taksim

Taksim’de Çin mutfağının özgün yemeklerini sunan Çin Çin Restaurant, İstanbul’da uzakdoğu yemekleri konusunda en özgün menüyü sunan az sayıdaki restoranlardan biri. Time Out dergisinin “Hem tadı hem de enerjisiyle ruhunuza iyi gelecek bir yer” diye övgüyle bahsettiği Çin Çin Restaurant, İstanbul’da Çin mutfağının önemli temsilcilerinden biri olma özelliği taşıyor. “Ruhunuzu besleyen, karnınızı doyuran adres” sloganı ile yola çıkan Çin Çin Restaurant, yemeğe düşkün ve farklı lezzettler yaşamak isteyenleri Taksim’deki evine bekliyor.

2009 yılında Beyoğlu’nda, Taksim Zambak Sokak’ta Özen Kulaçoğlu ve Tülay Kesgin tarafından açılan Çin Çin Restaurant, müşterilerine hijyeni ve kaliteyi hesaplı sunmayı hedefliyor. Çin Çin Restaurant; dana etli, tavuklu ve vejetaryen alternatifleriyle birlikte çorba, aperatif ve ana yemek gibi pek çok yemek seçeneği sunuyor. Menüsünde bulunan; Çin böreği, acılı ekşili çorba, buharda pişen karidesli mantı ‘shao mai’, köri soslu balık, çin çin salata, tatlı ekşi soslu ördek ve Mançurya işi sebze köftesi gibi pek çok değişik lezzet ile farklı damak tatlarına hitap eden bir yelpaze sunuyor.

Uzakdoğulu aşçılarının hazırladığı birbirinden lezzetli çin yemeklerini hızlı hesaplı ve kaliteli yiyebilirsiniz. 6′ sı sigara içilebilen toplam 24 masalı çin çin 11.30-23.30 arasında faaliyet göstermekte. Ve bu saat aralıgında paket servisi de yapmakta. Sevimli atmosferi güler yüzlü personeliyle sizi beklemekte lütfen sizde çin çin‘leyin!