FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Dinette Suadiye

Bağdat  Caddesi’nde yepyeni bir yaşam alanı. Nereye gidelim? Nerede yiyelim? Nerede içelim? Nereye çıksak?… Bu sorular kafanızda dolaşıyorsa size iyi bir haber: Bağdat Caddesi, Dinette şıklığı ile göz kamaştıran yeni bir lezzet noktasına sahip oldu. Ağustos ayında açılan Dinette, hem yeni tatlar arayan, hem de dünya mutfağının orijinal tatlarına düşkün olanlar için ideal.

Dinette’e günün her saatinde leziz bir yemek ziyafeti, keyifli bir içki ya da hoş bir kahve molası için uğramak mümkün. Şık bir lezzet noktası. Farklı gözler, farklı beğeniler için de görsel bir ziyafetten söz edilebilir.

Dinette Mutfağı, geleneksel yöntemlerle hazırlanmış, el yapımı ve katkısız yemeklerinde, her malzemenin en iyisini ve en tazesini kullanarak kalitesini tabaklarına taşıyor. Ayrıca menü çeşitliliği de son derece dikkat çekici. Zengin dünya mutfağı yanı sıra  vejetaryen mutfağından seçmeler, tatlı çeşitleri ile yöresel lezzetlerin bulunduğu menü, mekanı eşsiz yapan en büyük özellik. Türk ve Dünya mutfağı alanındaki uzmanlığı ve hüneriyle dikkat çeken Chef İsmail Baykara ve Danimarka Kraliyet mutfağından transfer edilen Sous Chef  Nalan Demiray Dinette için hazırladıkları özel reçeteleri ile mükemmel lezzetleri yaratma konusundaki farklarını birbirinden harika sunumlarla ortaya koyuyorlar.

Yemeklerin yanı sıra Dinette için özel olarak formüle edilmiş çay karışımları, taze meyvelerle hazırlanmış birbirinden lezzetli frozenlar ve cheesecake çeşitleri de mutlaka denenmesi gerekenlerden. Dinette’in siyah ve yeşil çay harmanlarının keyfini evinde devam ettirmek isteyenler için de çayların paketlenmiş formları bulunuyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!