FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Suare Balık Restaurant

İzmir’in sevilen balık restoranlarından Suare Balık Restaurant, iş ve eğlence merkezlerinin ortasında kalan Bornova’nın büyük bir ihtiyacını karşılamayı hedefliyor. Öğle yemeği molalarınız, iş toplantılarınız, akşam dinlencelerinizin huzur içinde gerçekleşmesi için tasarladığımız Suare Balık, zarif ve kaliteli hizmet anlayışıyla konuklarına Aralık 2009’dan itibaren hizmet vermektedir.

Suare Balık, genç yüzü ile gündüzlerinizde kaliteli, huzurlu bir toplanma alanı; gecelerinize de zarif lezzetli bir eğlence mekânı sunuyor.

Suare Balık” Şehrin kalabalık ve gürültüsünden tamamen uzak, yeşillikler içerisinde, konforunuz için her şey düşünülerek tasarlanmış İzmir’ de ki balık restaurantlarından farklı olarak, sizi gün ortasında ya da yoğun geçen bir iş gününün akşamında tatil havasında sakin bir nefes almaya davet ediyor. Suare Balık‘ta İzmir’in en iyi şefinin elinden çıkmış, en taze balıklar isteğinize göre pişirilirken, Türk mutfağının en zengin mezeleri sofranızı donatır. Siz kalitenin tadını çıkarırken Suare Balık‘ın güler yüzlü deneyimli ekibi sizin mutlu bir akşam geçirmeniz için çalışıyor olacak.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!