Balık Restoranları

Şaşkın Balık

Batı Ataşehir’de insanın içini açan dekorasyonu, mavi beyaz masaları ve birbirinden leziz balık ve deniz ürünleri menüsüyle dört dörtlük bir balık lokantası Şaşkın Balık. Tipik bir Ege kasabası tarzında düzenlenmiş keyifli yazlık bahçesi, kış için aynı ferahlıktaki iç mekanı ile farkını hemen hissettiren bir mekan. Kısaca, ortamı, dekoru, enfes lezzetleri ve güleryüzlü servisi ile balık sofrası için ideal bir seçim. Şaşkın Balık internet sitesinde mekanı şu ifadelerle tanıtıyor:

Balık tutmak bir sanattır aslında. Tutmanın, pişirmenin, ve sunmanın onlarca yöntemi vardır. 150 yıllık baba mesleğimiz olan gıda sektöründeki istikrarımızı 35 yıllık tecrübe ile birleştirerek, yemeklerimizin daha lezzetli olması için özenle seçtiğimiz malzemelerimizi, balığın ve mezenin her çeşidinin bulunduğu zengin menümüzü hazırlamaları için, elleri lezzetli usta aşçılarımıza bırakıyoruz.

Hem bir solukta gidilebilecek kadar yakın hem de bir o kadar uzak; limon, incir, dut ve vişne ağaçları arasında gerek lezzeti gerek sunumu gerekse özenle tasarlanmış mavi beyaz konsepti ile Şaşkın Balık Ataşehir sizleri dantel gibi işlenmiş Ege kıyılarımıza götürmeyi vaad ediyor…

Bir aile işletmesi olarak tek arzumuz, işletme tecrübelerimiz ile size keyif dolu anlar yaşatabilmek…

Comments are closed.

SHOPPING BAG 0