FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Cinnebon Bağdat Caddesi

Cinnabon Bağdat Caddesi ve Metrocity Şubeleri’nde dünyaca ünlü leziz tarçınlı rulolarıyla İstanbul’lulara lezzet sunuyor. Cinnabon tarçınlı rulo fırını kategorisinde dünya lideridir. 1985’te Seattle, Washington’da kurulan Cinnabon, ilk fırınını 4 Aralık 1985 tarihinde Sea Tac Alışveriş Merkezinde açtı. O günlerde, sadece Cinnabon’un tarçınlı klasik ruloları sunulmaktaydı. O günden sonra marka hızla büyüdü. 2005 Temmuz ayı itibariyle şirket, dünya çapında 600’ün üzerinde fırına sahip oldu. Bu fırınlar ABD genelinde, Porto Riko ve 30’un üzerinde ülkede yer alarak dünya çapında olağanüstü bir marka bilincine yol açmıştır. Alışıldığı üzere Cinnabon fırınları alışveriş merkezleri, havaalanları, üniversiteler, eğlence parkları, askeri üsler, tren istasyonları ve seyahat merkezleri gibi trafiği yoğun mekanlarda yer alırlar.

Cinnabon ürünleri, en kaliteli Endonezya tarçınıyla yapılan ve üzeri tatlı ve yoğun krem peynirli şekerlemeyle kaplı taptaze, güzel kokulu tarçınlı ruloları sunarak ün yapmıştır. Her Cinnabon ürünü fırından çıktığı gibi sıcacık servis edilir ve müşterilerin gözü önünde taze olarak pişirilir. Cinnabon, üstün malzemelere ve kaliteye bağlılığının karşılığını almaktadır. Cinnabon fırınları ePinions’ın internet anketi sonucu ABD’nin bir numaralı restoran zinciri ilan edilmiştir. Ayrıca Cinnabon, tüm Meksika’da en sözü geçen ticaret dergisi olan Expansion Magazine tarafından hayattaki en büyük 50 zevk’ten biri olarak gösterilmiştir.

Cinnabon’un ağzınızı sulandıracak lezzetlerinden bazılarıysa şöyle:

* Cinnabon Classic Cinnamon Roll: Cinnabon’u dünya çapında meşhur eden rulo! Efsanevi makara tarçınıyla dolu, taze krem peynir frosting ile kaplı, sıcacık hamur işi.
* Minibon: Hafif atıştırmalıklar için tasarlanmış bu tarçınlı rulo, Cinnabon Classic cinnamon roll’un küçüğü.
* Caramel Pecanbon: Efsanevi makara tarçınıyla dolu, üzeri Pekan cevizi ve leziz karamelle kaplı, sıcacık hamur işi.
* Cinnabon Stix: Hafif atıştırmalıklar için mükemmel olan CinnabonStix’in üzerine şeker ve makara tarçını serpilidir. Krem peynir frosting’e banmak için ideal.
* CinnaPacks: Pratik paketler birini seçip müthiş Cinnabon lezzetini eve, ailenize ve arkadaşlarınıza götürün. CinnaPacks; Cinnabon Classics, Minibon, Caramel Pecanbon, ve Combo paketlerinden oluşur.
* Cinnabon Bites: Efsanevi makara tarçınıyla dolu, üzeri taze krem peynir frosting ile kaplı sıcacık hamur işi Cinnabon Klasik Ruloları, bu saklaması kolay, taşınabilir kutusunda porsiyon başına 5’li paketleriyle sunululuyor.
* MochaLatta Chill & CarameLatta Chill: Bu çikolata ve kahve karışımı, lezzetli ve zengin bir tada sahip. Ayrıca tatlı karamel ve kahve karışımı da mutlaka denenmeli. Bu leziz içeceklerin tadını, buzlu ya da kırık buzlu olarak çıkarabilirsiniz..
* Chillattas: Cinnabon bir başka tatlı fikirle daha serinletiyor: Chillattas adı verilen, elde karıştırılan, muhteşem soğuk içecekler. Bu canlandırıcı hafif içecekler birbirinden lezzetli birçok çeşidiyle sunuluyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!