FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Bağ Pastaneleri

Üsküdar’ın Bağlarbaşı semtinde 1961 yılında serüvenine başlayan Bağ Pastaneleri, kuruluşundan bugüne kadar geçen süreçte, sektöründeki yenilikçi yapısı ve özgün ürün çeşidi ile müşterilerinin hizmetinde. Yusuf Ildız tarafından kurulan Bağ Pastanesi, 1990’lı yıllarda ikinci kuşağın yönetime gelmesiyle birlikte şubeleşme ve büyüme trendini yakalayarak ürünlerini daha geniş kitlelerin beğenisine sunmuş. Bağ Pastaneleri’nin, Üsküdar’ın en nezih semtlerinden biri olan Bağlarbaşı’nda başlayan en güzel tatlarının hikayesi, bugün 11 şubesiyle devam ediyor. 2010 yılı içinde Sirkeci, Kavacık ve Kozyatağı şubelerini hizmete sokan Bağ Pastanesi yönetimi, daha geniş kitlelere ulaşmak ve lezzetin Bağ’ında keyifli ortamlar yaratmak amacıyla zincirine yeni şubeler katmayı hedefliyor.

2003 yılında yenilenen konseptiyle birlikte, Yukarı Dudullu Keyap Sanayi Sitesi adresinde 1200m2’lik bir alana üretim, pastane ve operasyon merkezini kuran Bağ Pastaneleri, sektörün en iddialı tesislerinden birini hayata geçirmiş. En yeni teknolojilerin, depolama, soğutma ve pişirme tekniklerinin uygulandığı bu tesisin üretim sonrası aktif olarak çalışan bir kalite kontrol sistemi de mevcut.

Zengin çikolata koleksiyonu
Çikolataya bağlılığınızı etkileyecek olan “Chocolate de Bağ” serisinde birbirinden lezzetli çikolataların arasından seçim yapmakta zorlanmamak elde değil. Ayrıca “Bağ Collections” özel serisinde de cantucci çikolataları deneyebilirsiniz. Yaşamları daha ayrıcalıklı hale getirmeyi ve müşterilerinin beklentilerini doğru bir şekilde karşılayıp, bu beklentilerin ötesine geçmeyi kendine misyon edinmiş Bağ Pastaneleri’nde düşlediğiniz pastayı yaratma imkanına sahipsiniz.

Daha güçlü Bağ’lar için size özel seçenekler
Bağ Pastanelerinde çalışanlarınızla ya da müşterilerinizle daha güçlü bir bağ kurabilmeniz için birçok seçeneğiniz var. Sizler için hazırlanmış birbirinden şık ve birbirinden seçkin tasarımlarla kurumunuzun renklerine, koseptine uygun logolu ya da temalı çikolataları ve pastaları, yine kurumunuza özel hazırlanmış logolu şık kutularda hazırlatabilirsiniz. Firma aynı zamanda organizasyon ve catering hizmetleri de veriyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!