FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Mulberry Cafe Göreme

Dünyanın dört bir yanından yoğun ziyaretçi çeken Kapadokya’da gelen misafirler için çok sayıda cafe restoran hizmet veriyor. Mulberry Cafe bu lezzet adresleri içinde en keyiflilerinden biri.

Nevşehir’e bağlı bir belde olan ve Kapadokya’nın başkenti olarak nitelenen Göreme‘de konuklarını ağırlayan Mulberry Cafe, vadi manzaralı ferah konumu ile dikkat çekiyor. Otantik bir ortama sahip olan cafede zengin kahvaltı, gözleme, hamburger, tost, mantı seçenekleriyle Kapadokya gezinizde keyifli bir mola verebilirsiniz. Ayrıca yöreye özel el sanatları ürünlerinin de bulunduğu bir mekan Mulberry Cafe. Peri bacalarının gölgesinde unutulmaz bir Kapadokya manzarası sunan cafe, kalabalık aileler ve gezi grupları için de ideal bir soluklanma yeri.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!