Evliliğe adım atacak çiftlerin mutfaklarına renk katacak ve hayatlarını daha kolay hale getirecek Hecha, evlilik alışveriş listesinde ilk sıralarda yerini alıyor. Hecha Ottoman Serisi sarı, mavi, kırmızı, gri ve yeşil renkleriyle çeyizinizin vazgeçilmezleri arasında yer alarak mutfağınıza renk katacak.

Yıllar boyu kullanacağınız renkli Hecha Ottoman Serisi ile mutfağınızda yeni bir trend yaratacak, mutfakta olmaktan daha fazla keyif alacaksınız. Hecha Ottoman Serisi’nden açık mavi, gri ve sarı gibi pastel tonları tercih edebilir ya da canlı kırmızı ve yeşil ile mutfağınızın dilediğiniz gibi renklendirebilirsiniz.

Hecha ürünleri çizilmelere karşı son derece dayanıklı iken, yemekleri diğer tencerelere göre çok daha hızlı ve her yeri eşit oranda pişirebiliyor. Sıcaklık kaybı olmadığından yemeğin, özellikle et ürünlerinin, etrafında ‘mühür’ denilen kabuğumsu bir tabakanın oluşması sağlanıyor. Böylece mühürlenen yiyeceğin lezzeti, suyu ve tüm besin değerleri içinde kalıyor.

24 ve 28 cm’lik iki boy ve yeni oval tasarımı ile farklı ihtiyaçlara cevap verecek olan rengarenk Hecha Ottoman Serisi’ni Boyner, Macrocenter ve Tepe Home gibi özel satış noktalarından ve www.hecha.com.tr satın alabilirsiniz.

Leave a Reply