Şişli Park Şamdan Restaurant’ın Beyoğlu’nun kalbindeki şubesi Park Şamdan Pera, seçkin mutfağı, şık konforu ve doyumsuz manzarası ile İstanbul’da özel bir gün-gece yaşamak isteyenler için en dikkat çekici duraklardan.

Park-Samdan-Pera-1İstanbul’un en güzide, en özel restoranı olan Park Şamdan’da yemek yemek her zaman bir ayrıcalık olmuştur. 1981’den bu yana bir İstanbul klasiği haline gelen bu keyif dolu ayrıcalık, şimdi Rixos Pera İstanbul’un en üst katında yaza merhaba diyor.

İncelikli bir konfor ve lüks anlayışıyla hizmet veren Park Şamdan, Rixos Pera İstanbul’un terasında Türk ve Dünya mutfaklarından oluşan zengin ve leziz menüsünü Pera’nın tarihi dokusu ve büyüleyici manzarasına karşı sunuyor.

Park Şamdan Pera, eşsiz konumu ile özel bir yaşam alanınız olacak.

Modernin klasiği olan bu zamansız restaurant&bar şehrin çoşkusunu, dinamizmini ve zengin kültürünü öğlen ve akşam yemeklerinizde gözler önüne seriyor. İş dünyası ve cemiyet hayatının favori mekânı Park Şamdan Pera’nın menüsüne ilave edeceği yeni tatlar, keşfetmeyi sevenler için ideal.

Park-Samdan-Pera-4Park Şamdan denilince olmazsa olmazlardan biri de müzik. Yemek öncesi ya da sonrası geniş müzik arşivinden çaldığı şarkılar ile keyfinizi devam ettiren mekân; misafirlerinize, sevdiklerinize ve size iyi vakit geçirme zamanını sağlar.

Muhteşem manzara, keyifli kaçış, lezzetli yemek, özenli servis, en eski ama en yeni adres Park Şamdan Pera sizleri bekliyor

Pera da açtığımız yeni şubemizle muhteşem Haliç ve yıllardır mönüsünde değişmeyen Türk ve Dünya mutfağının seçkin yemekleri ve mevsimine göre hazırladığımız zeytinyağlılarımızla öğle yemeklerinde de iddialıyız.

Her gün 12:00-15:30 ve 19:00-01:00 saatleri arasında açık.

Leave a Reply