Garden House modern mimarisi, eşsiz orman manzarası ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışı ile pek çok davet ve etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

Kurulu olduğu 2.000m² lik alanda, seçkin kurum ve markalara hizmet vererek, davet ve etkinliklerinize farklı konseptlerde çözümler sunmaktadır.

Garden House; 2014 ‘de yenilenen alt ve üst yapı çalışmaları ve uzman kadrosu ile kurumsal ve bireysel müşterilerinin ihtiyaçlarına etkin çözümler üreterek sektördeki ‘’iyi kalitede hizmet’’konumunu korumaktadır.

Garden House Zekeriyakoy2Kahvaltı Sofrası & Açık Büfe Kahvaltı
Garden House; kahvaltı severlerin ortak noktada buluştuğu’’ masadan kalkmadan sohbet keyfiyle yapılan ‘’kahvaltı sofrası’’ konseptiyle en az 10 kişi ve üzeri, 50 kişi ve üzeri misafirlerinizi de açık büfe kahvaltı mönü alternatifleriyle ağırlıyor. Aile, arkadaş gruplarınız için rezervasyonlarınızı bekliyor…

Mangal Masası
Özel mangal mönüsü ile misafirlerinize evinizin rahatlığında “mangal sefası” yaşatıyor. Yöresel lezzetlerimizden biri olan “kuzu çevirme”yi de kendi tarzında sunuyor. Mangal mönüsü ve kuzu çevirme; en az 10 kişi ve üzeri gruplara servis edilmektedir. Aile, arkadaş gruplarınız için rezervasyonlarınızı bekliyor…

Garden House, “iyi kalitede hizmet” anlayışı çatısı altında gerçekleştireceğiniz; yemekler, kokteyller ve ürün tanıtımları, kutlama ve toplantılarınıza hem kendine özgü bir boyut kazandırıyor hem de kuşkusuz misafirlerinizin hafızasında unutulmayacak izler bırakıyor.

Garden House, House Hall kapalı mekanı ve şık bahçesi ile seçkin markalara, kurumlara ve bireysel davetlere dört mevsim boyunca ayrıcalıklı hizmetler veriyor.

Leave a Reply