Kömür ızgarasında pişirilen et ve tavuk çeşitlerinin, taş fırında yapılan pizzaların lezzetinin ne kadar farklı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden Firehouse olarak bu lezzetleri Taps taze bira çeşitlerimiz eşliğinde Marinturk‘deki deniz manzaralı lokasyonumuzda sizlere sunuyoruz.

Firehouse’da bira dostu iştah açıcılardan nefis makarna çeşitlerine, leziz burger ve dürüm çeşitlerine uzanan yemek seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Tüm deniz mahsüllü yemeklerimiz, taze deniz ürünleri kullanılarak yapılır.

Leave a Reply

  1. Derya

    Kalite fiyat dengesi açısından fiyatlar oldukça yukarıda.. Ayrıca, sormadan ikram edilen su ve ne için alındığı anlaşılamayan kuver ücretinin yanına garsonların kabalığı eklenince; yanında bulunan diğer mekanlara göre daha az tercih edilmesi anlaşılır.. Özellikle güveç karides olarak servis edilen yemeği bir kez daha gözden geçirmelerini tavsiye ediyorum..

  2. zehra

    cok kaba garsonlarınız var ve ayrıca tabağın kenarında yağlı parmak izleri ve ette balık kokusu vardı yanı anlıyacagınız rezillik ama suc ısletmeden cok mutfaktakı lerin işletmenın bunu gözden gecırmesı gerekır.