Etiler Alkent’te 350 metrekarelik şık ve donanımlı mutfağıyla 2010 yılında faaliyete geçen Dante Gastronomy, lezzet sevenleri çatısı altında buluşturan yepyeni bir adres! Mutfak ve pastacılık eğitimleri, danışmanlık, üretim ve catering hizmetleri sunan Dante Gastronomy, alanında başarılı ve tanınmış birçok şefin bilgi ve deneyiminden yararlanarak, mutfak dünyasına yeni, modern, farklı ve araştırmacı bir bakış açışı getirmeyi amaçlıyor.

Teşhir salonu, 24 kişiye kadar aynı anda ders verme olanağı sağlayan eğitim mutfağı, catering mutfağı, toplantı salonu, alkollü içki ve kahve eğitimi bölümü ve 100 kişiye kadar davet düzenlenebilen terasıyla Dante Gastronomy, değişik konseptli birçok etkinliğe ev sahipliği yapabiliyor.

En kaliteli mutfak malzemelerinin kullanıldığı, son teknoloji Electrolux ekipmanla donatılmış Dante Mutfağı, gelenekselden, fuzyona, Dünya mutfaklarındaki en yeni trendlere uzanan geniş bir yelpazede eğitim ve bilgi paylaşımı fırsatları yaratıyor. Dante’nin düzenlediği kahve ve şarap tadımlarına katılabilir ya da ürünleriniz için tanıtım toplantıları organize edebilirsiniz.

Keyifli bir ortamda mutfak becerilerini geliştirmek isteyen meraklı mutfak severlere sunulan özel dersler; kurumlar için hazırlanan paket toplantı programları, partiler, eğitimler, doğum günlerinden düğün davetlerine yararlanabileceğiniz, zengin menüleriyle catering hizmetleri, lezzetli, doğal ve özgün çeşitleriyle, günlük üretilen birbirinden lezzetli pastalar, tatlı ve tuzlu ürünler, konsept pastalar, mutfak malzemelerinde yenilikleri takip edip kolayca ulaşabileceğiniz Gourmet Shop ve seçtiğiniz Şefimiz’in sizler için hazırlayacağı “Chef’s Table” sizlere sunulan hizmetlerden bazıları.

Grubunuza Özel Yemek Kursları
Dante Gastronomy’nin sunduğu bu eğitim programı tamamen katılımcıların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillendiriliyor. Seçtiğiniz menü ve şefle teması planlanacak dersiniz için amacınızı ve katılımcı sayısını belirtmeniz yeterli. Ekibiniz ya da arkadaşlarınızla Dante‘de keyifli bir gün geçirirken, eğlenerek öğrenmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Şefin Masası
Rafine bir atmosferde sevdiklerinizle birlikte büyüleyici bir ziyafete ne dersiniz? Chef’inizin sizin için hazırlayacağı değişik lezzetleri bir araya getiren çok özel bir menüyü, en güzel şaraplar eşliğinde tatmaya hazır mısınız?

Sizin için planlanacak “degustasyon menu”sünü deneyebilir ya da mönünüzü şefinizle birlikte istediğiniz gibi değiştirip, yorumlayabilirsiniz. Ayrıca evinizde düzenlemek istediğiniz davetleriniz için, yine Dante Şefleri’nden yardım alabilir, siz şarabınızı yudumlarken şefinizin sizin için hazırlayacağı masanın tadını çıkarabilirsiniz.

Partiler
Yiyeceklerini konuklarınızla birlikte hazırlayıp, Dante Gastronomy’nin terasında ya da ziyafet masasında afiyetle yiyeceğiniz bir doğum günü partisi ya da yıldönümüne ne dersiniz?

Çocuğunuza pastasını arkadaşlarıyla birlikte yaptığı ve istediği konseptte süslenilen mutfakta eğlenceli bir partiyle kutladığı unutulmaz bir doğum günü tasarlayabiliriz. Özel günlerinizi sevdiklerinizle yemek pişirerek ve enfes sofralarda bunları tadarak kutlayabilirsiniz.

Her türlü davet ve parti planlamalarınızda Dante Gastronomy’nin bu konudaki uzmanları sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Dante‘de Etkinlikleriniz
Şirket toplantıları, lansmanlar, yıldönümleri, gelin partileri, doğumgünleri, özel etkinlikler, çocuk partileri, kutlamalar…

Konseptli parti ve toplantılarınızı Dante’yle birlikte planlayabilir, alternatifleriyle sunulacak menüler arasından seçim yapıp, Dante’nin mekanlarından birisinde gerçekleştirebilirsiniz. Tarih ve temasına karar verdiğiniz organizasyonlarınızda, alışverişten animasyona kadar sizlere zaman kaybı yaratabilecek her detayı bize bırakıp, partinizin keyfini sürebilirsiniz.

Orjinalliği amaçladığınız eğlenceli buluşmalarınızda, seçtiğiniz uygulama ya da demo dersini sevdiklerinizle paylaşırken, kendi hazırladığınız yiyeceklerden oluşan parti menümüzün tadını çıkarabilirsiniz.

Dante mutfağı, ürün lansman ve tadımları, reklam, katalog ve televizyon çekimleri, tanıtım çalışmaları ve şirket toplantıları için kiralayabileceğiniz yepyeni ve çok şık bir mekan.

Leave a Reply

  1. catering

    Gittim danteye Güzel bir yer. Yemekleri de çok iyi. En yakın zamanda gideceğim bi daha. Tavsiye ederim.