Charly Temmel kariyerine Avusturya’da başladıktan kısa bir süre sonra Amerika’da açtığı şubelerle markasını yönetmeye devam etmiştir.

Charly Temmel sadece doğal, taze ve sağlıklı malzemeler kullanma ilkesine bağlı kalarak günlük taze üretim yaptığı için “Dünyanın En iyi Dondurması™” sloganını yasal olarak kullanma hakkına sahiptir.

Charly, Amerika’da Arnold Schwarzenegger tarafından kurulan dünyaca ünlü Schatzi on Main Restaurant’ın da isletmesini yapmaktadır.

Malibu’da, dondurma fabrikaları, pastane ve kahve mağazalarının arasında, sahibi olduğu restoranda ilkelerine bağlı kalmış ve müşterilerine sadece doğal gıda hizmeti vermiştir.

Charly Temmel’in ürettiği nefis dondurmalar Plate Earthy California Cuisine Restaurant’ın dünyaca ünlü müşterileri Jennifer Aniston, Halle Berry, Courtney Cox, Sylvester Stallone, Adam Sandler, Pamela Anderson ve tabii ki Arnold Schwarzenegger’in vazgeçilmezi haline gelmiştir. Arnold Schwarzenegger’in beğenisini kazanması ve Charly Temmel ile olan yakın dostluğu Arnold isminin dondurma mönüsüne bir kup olarak eklenmesine ilham kaynağı olmuştur.

Bu deneyimi yaşama ve günlük taze olarak üretilen Dünyanın En İyi Dondurması’nı tatma şansına sahip olduğunuzda, siz de Charly Temmel’in seçkin müşterilerinden biri olacaksınız.

Dünyanın en iyi dondurması Charly Temmel’i İstanbul’a Beşiktaş Futbol Takımının ünlü futbolcusu Ekrem Dağ getirdi…

1997-2005 yılları arasında Avusturya’nın ünlü kulübü Sturm Graz’da futbol oynayan Ekrem Dağ, o dönemde kulüp başkanı olan Charly Temmel ile çok yakın dostluk bağları kurdu. Charly Temmel’in kulüp başkanlığını bırakmasının ardından bu dostluk şimdi iş ortaklığına dönüştü. Beşiktaş’ın ünlü futbolcusu Ekrem Dağ’ın Beyoğlu İstiklal Caddesi’ndeki ilk şubesi, seçkin müşterilerine, belki de hiç tatmadıkları dondurmada yepyeni enfes lezzetleri sunuyor. İşte Hollywood ünlülerinin tercihi Charly Temmel’in nefis tatları…

Sade
Yoğurt
Vanilya
Limon
Karamel
Fıstık
Stracciatella
Fındık
Cookies & Cream
Kahve & Bailey’s
Çikolata
Bitter Çikolata
Bitter Çikolata & Portakal
Parça Çikolatalı
Tiramisu
Hindistan Cevizi & Rom
Elma & Tarçın
Muz
Yaban Mersini Yoğurdu
Vişne
Frambuaz Yoğurdu
Çilek
Nane
Karadut

Charly Temmel Beyoğlu İstiklal Caddesi üzerinde Galatasaray Lisesi’nden Tünele doğru ilerlerken sağ tarafta Türkcell Binası ve Paşabahçe Mağazası nin sırasında bulunmaktadır. Farklı dekorasyonu ve güler yüzlü personeli ile önünden bakmadan geçemeyeceğiniz Charly Temmel, farklı dondurma çeşitleri ile hizmetinizdedir…

Leave a Reply