FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Mekanlardan
Posted in

Osmanlı Tulumbacısı Kocaeli

2007 Haziran ayında Kocaeli İzmit’te üretim ve satış mağazası ile yola çıkan Osmanlı Tulumbacısı tulumba tatlısının üretiminde kullandığı farklı üretim teknikleri ve özel üretim ile tulumba tatlısını zenginleştirerek tüketicilerin beğenisine sunmuştur.

Kısa zaman içerisinde tüketiciler tarafından benimsenmiş ve bu talepler doğrultusunda bayilik oluşturma çalışmaları başlamıştır. Pilot bölge Marmara olmakla birlikte, Karadeniz Bölgesi, Ege Bölgesi, İç Anadolu Bölgesi bayilik sistemi oluşturulmuş ve ülkemizin her köşesine yayılmaya devam etmektedir.

Osmanlı Tulumbacısı ürün çeşitleri konusunda AR-GE faaliyetlerine devam etmekte ve ürün çeşitlerini geliştirmektedir. Tüm bayilerimizde aynı kaliteyi yakalamak ve taze ürün ve gıda güvenliği zincirini oluşturabilmek amacı ile tüm bayilerimizde günlük üretim yapılmaktadır. Kaliteden ödün vermeyen Osmanlı Tulumbacısı üretim teknolojisine ve insan kaynağına yaptığı yatırımlar ile kalitesini ISO 9001 – ISO 22000 Kalite Belgeleriyle kalitesini tescil etmiştir.

Comments are closed.