FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Eğlencenin yeni mimarı: Nobon

Sadece tasarlamanın yetmediğini, tasarımı körükleyecek ortamın yaratılmasının da gerekliliğini savunan genç ve başarılı mimarların yarattığı İstanbul’un konsept eğlence mekanlarından olmaya aday NOBON, kendisi için aradığı bu ortamı bulamayınca, onu yaratmayı denemeye karar verdi. İnsanları buluşturmak, kişiler arasında bağlantılar kurmak ve tesadüfleri arttırarak yaratıcı karakterdeki kişilere bir buluşma ve paylaşma ortamı sağlamak amacıyla, nobonLounge adıyla konsept etkinlikler düzenlemeye başladı. NOBONik düşüncenin etkinliklere dönüşmüş halinin adı olan nobonLounge, 2010 Mayıs ayı başında, Beyoğlu Akarsu Sokak’ta bir mekana yerleşti. Mekanın yaratıcı yöneticiliğini yapan NOBON, mekanın müziğini, menülerini, etkinliklerini tasarladı ve burada sinema gösterimleri, sokak partileri, workshoplar, sohbetler düzenleyerek, etkinliklerinin çerçevesini genişletti.

nobonLounge Ekim ayı sonunda, yine aynı sokakta, Mısır apartmanının alt katında, NOBON tarafından tasarlanan yeni mekanına yeni fikirlerle taşındı. O günden beri film gösterimleri, konsept partiler, sohbet buluşmaları, canlı müzik, dj performansları ve Deep House müziğin en iyi örneklerinin dinlenebileceği haftasonu etkinlikleri ile yaratıcı kişilere iyi müzik, iyi yemek ve iyi içecek ile günboyu eğlenceli bir buluşma ve tanışma mekanı olmaya devam ediyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!