FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Aşk’ın menüsü Divan’da

Divan Otelleri ile Divan Pub, Divan Brasserie ve Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri; benzersiz tarifleri, nefis lezzetleri ve farklı programlarıyla çiftleri şık ve zarif bir ortamda ağırlamaya hazırlanıyor.

Divan Otelleri ve Restoranlarının aşk menüsü, damaklarda unutulmayacak bir tat bırakıyor. Bu özel günde, otellerde konaklama yapmak isteyen misafirler için birbirinden avantajlı seçenekler sunuluyor.

Divan Pub Erenköy, Divan Pub Ataşehir, Divan Brasserie Bebek, Divan Brasserie Beyoğlu, Divan Brasserie Kalamış ve Divan Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesislerinde Sevgililer Günü’ne özel lezzetlerden oluşan bir menü sunuluyor. Başlangıç olarak somon gravlax, ara sıcak safranlı balık türlüsü, ana yemek olarak tavada mercan balığı veya milföylü fırınlanmış dana bonfile seçeneklerinin sunulduğu bu sıradışı menünün tatlı bölümünde ise, sıcak çikolatalı mousse yer alıyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!