FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Restoranlar
Posted in

Wienerwald Türkiye

Posted in

Wienerwald 1995 yılından beri sadece çevirme piliç konusunda dünyanın tek uzman zincir restoranı. Wienerwald‘ın gizli reçetesi ve yetiştirme şekli ile hazırlanan piliçlerinin lezzeti günümüze kadar tüm ününü ve en önemlisi lezzetini korumuştur.

Bizi diğer restoranlardan ayıran en önemli 2 özellik;sağlık ve temizliktir. Ürünlerimizde hiç yağ kullanılmamaktadır. Restoranlarımızda hijyen ve sağlık kuralları çok sıkı bir şekilde kontrol edilmekte ve uygulanmaktadır. Misafirlerimiz gönül rahatlığı ile ne yediklerini bilirler, pişirme ve servis aşamasındaki temizliği net bir şekilde görebilirler.

Markamızın kuvveti franchisee ortaklarımızdan, iş sağlayıcılarımızdan ve kendilerini markaya adamış çalışanlarımızdan gelmektedir.

Wienerwald olarak Türkiye’de şu an için 29 restoranımızda hizmet vermekteyiz. Bunlardan 27’si İstanbul’da, biri Ankara biri de Bursa’dadır. İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin 4 bir yanında yeni Wienerwald şubeleri kısa zamanda açılacaktır. Restoranlarımıza Ulaşmak İçin Tıklayın.

Comments are closed.