FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Pizzacılar-Pideciler

Raffaele Pizza

Taş fırın İtalyan pizzası ile ünlü Raffaele, İstanbul’da Ataköy, Bahçeşehir ve en son açılan Levent’deki mekanıyla 3 noktada lezzet sunuyor.

Özel taş fırında pişirilen el yapımı gerçek pizza lezzetleriyle Raffaele, Levent Çarşı Meydanı’ndaki restoranı, keyifli, şirin bahçesinden ana salonuna, açık mutfağından çatı katına, kalabalık yemek organizasyonlarınızı da gerçekleştirebileceğiniz nezih ve ferah bir mekan. Sadece lüks İtalyan restoranlarında yüksek ücretlerle yenebilen, taş fırında pişen, hamuru ve sosu özel gerçek İtalyan pizzasını, en uygun fiyatla sunmasıyla rakipsiz bir konumda olan Raffaele, prestijli ve butik bir marka olarak ilerliyor. Türkiye’nin en başarılı pizza şeflerinin yaptığı 32 çeşit enfes pizzaların lezzeti, tutkunlarını her geçen gün arttırarak, efsaneleşmiş durumda. Pizzaların yanı sıra, enfes salatalar, makarna çeşitleri lazanya ve çorbalar da mönüde yer alıyor.

Spesiyal lezzetleri arasında; Raffaele adındaki ızgara soğanlı, mantarlı, bonfileli pizza; dana jambon, mantar, mozzarella peynir, özel soslu pizza olan, oğulları Tan’ın aile içindeki “Taniko” lakabını taşıyan ve diğer oğulları Alp’e ithaf edilen karamelize soğan, közlenmiş kırmızı biber, siyah zeytin, ceviz, mozzarella peyniri, özel soslu Alpico, “panino” denilen buraya özgü pide ve balkabağı çorbası, minestrone (sebze çorbası) bulunuyor.

Comments are closed.