FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Muti by Prokopia

Muti by Prokopia, Kapadokya’nın kalbi Ürgüp’te, 250 yıllık Antik Han’a tekrar hayat veren bir restoran. Türk ve Akdeniz mutfaklarından eşsiz lezzetleri Kapadokya’nın büyüsü eşliğinde size tattıran bir mekan. Uzun yıllar Kapadokya Bölgesinde turizm sektöründe hizmet veren Talin Sarıoğlu yiyecek ve içecek sektöründe özellikle Istanbul’da önemli projelere imza atan Muhittin Ülkü (Muti) ve 16 yıllık mutfak üretim ekibi ile modern meyhane ortamında özel reçetelerini sizlere sunacaklar.

Servis saatleri: Muti by Prokopia Pazartesi’nden Pazar’a öğle ve akşam yemeği ve içki servisi sunmaktadır. Mutfağımız 12.00- 23.00 saatleri arasında açık olacaktır. Barımız hafta içi öğlen 12.00-02.00, hafta sonu öğlen 12.00-04.00 saatleri arasında açık olacaktır. İstanbul’dan aramıza katılan barmen Kaan müthiş kokteylleri ile sizleri şımartacaktır.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!