FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Kordon Meyhanesi

Kordon Meyhanesi İzmir’in o doyumsuz güzellikteki Kordon sahilini, imbat esintisini, körfez manzarasını, bir kadeh rakı eşliğinde yudumlatacak nezih bir meyhane. Ege’ye özgü yeme-içme kültürünün önemli bir parçası olan meyhane kültürü İzmir’de Kordon Meyhanesi ile devam ediyor. Alsancak Kordon’da hizmete giren, güleryüzlü hizmeti ve damağınızda bıraktığı enfes tat ile ismini ön plana çıkartan Kordon Meyhanesi; fasıllı geceleri, şık ve modern dekorasyonu, lezzetli menüleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile meyhane geleneğini ehlikeyif İzmirliler ile paylaşıyor.

Günlük balık, et çeşitleri ve alternatif ara sıcakları ile dostlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz ve iş yemeklerinizi yiyebileceğiniz şık bir mekan olan Kordon Meyhanesi’nde, işletmecilerin deneyimini ve farklılığını ilk görüşte fark edeceksiniz. Ayrıca, akşamları dostlarınızla rakı içip muhabbetin tadına varacağınız, fasıl gecelerinde müzik eşliğinde kurtlarınızı dökeceğiniz meyhane’de en leziz mezeleri de bulmak mümkün.

Ege’nin rahatlığını ve huzurunu simgeleyen beyaz ve mavi ağırlıklı dekorasyona sahip, modern bir anlayış ile gelenekselliği birleştiren ve İzmir gecelerinde farkını ortaya koyan Kordon Meyhanesi, fasıllı geceleri ve lezzetli menüleri ile tüm İzmirlileri ve ehlikeyifleri bu keyfe ve eğlenceye davet ediyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!