Meyhaneler
Posted in

Cadde Meyhane

Posted in

Kadıköy ‘de meyhane kültürünü tüm keyfi ve lezzetleriyle yaşatmayı hedefleyen bir mekan açıldı yakın zamanda: Cadde Meyhane. Bağdat Caddesi’nde Kızıltoprak‘ta hizmet vermeye başlayan Cadde Meyhane, şimdiden Anadolu yakasında eğlencenin ve lezzetin adresi olmaya aday yerlerden biri.

Cadde Meyhane, cuma ve cumartesi günü Yunan müziği, diğer günler Türk sanat müziği eşliğinde sizlere doyasıya eğlence sunuyor. Anadolu yakasının kalbi ve en hareketli merkezi olan Bağdat Caddesi’nin yeni eğlence mekanı Cadde Meyhane‘de canlı müzik eşliğinde birbirinden eşsiz lezzetleri keşfedebilir, sevdiklerinizle keyif dolu bir gece geçirebilirsiniz.

9 Replies to “Cadde Meyhane”

 1. winnie

  Merhaba,
  10.06.2010 tarihinde Cadde Meyhane fırsat kuponlarımızı kullanma şansımız oldu. Toplamda ayrı ayrı alınan kuponlarla birlikte 11 kişilik bir gruptuk.
  Cadde Meyhane ile ilgili şikayetlerimiz aşağıdaki gibidir. İşletme yalan beyan, terbiyesiz bir tavırla kalitesizliğini hepimize göstermiştir.
  Fırsat satılırken, “Bu fırsattan haftanın her günü yararlanabilirsiniz.

  Cadde Meyhane Etkinlik Programı:

  Greek Müzik – Cuma, Cumartesi.
  Türk Sanat Müziği ve Fasıl – Salı, Çarşamba, Perşembe”
  ibaresi yer almaktaydı rezervasyon yaptırmak için aradığımızdaysa sadece çarşamba cuma ve cumartesi günleri olduğu söylendi. Biz ekipcene buna anlayış gösterdik ve kayıt yaptırdık. Cuma akşamı gittiğimizdeuse bahsedildiği gibi Greek müziği yerine bildğimiz Türk fasıl müziği çalmaktaydı. Bu sorun olarak gözükmesede, yalan beyan değilde nedir? İşletmenin yalan beyanları menü ile de devam etmektedir. Ama ondan önce fırsat müşterilerine uygulanan 2. sınıf muameleyi anlatmak istiyorum.
  Mekana girdğimizde en dandik masada 11 kişilik yerimiz hazırdı dandik diyorum çünkü 3 masa hariç (bizim dışımızdaki 1-2 masa daha vardı) bütün masalar gayet güzel, sandalyeler giydirilmiş (düğünlerde ki giydirme gibi) son derece şık görünmekteydi, bizlerin masalarında ki sandalyeler ise bildiğiniz yazlıklarda kullanılan sırta yaslanma olanağı olmayan dandirik sandalyelerdendi. (Bugün gittiğim optimum alışveriş merkezinin yemek katındaki sandalyelere dikkat ettiğimde dün akşamkilerden daha kaliteli olduklarını fark ettim.)
  Ardından sıkıntılarımız menü ile devam etti.
  Aşağıdaki gibi olduğu belirtilen menü de ki eksikliklerimiz şöyledir.
  “Başlangıç (Salata, Beyaz Peynir, Ermeni Pilakisi, Cacık, Yaprak Sarma, Fava, Yoğurtlu Semizotu, Patlıcan Ezme, Havuç Tarama)
  Arasıcak (Kalamar, Sebzeli ya da Peynirli Börek, Kabak)
  Ana Yemek (Mezgit, Köfte ya da Soslu Tavuk)
  Meyve
  ve Sınırsız Yerli Alkollü ya da Alkolsüz İçecekten oluşan Menü 90 TL yerine %56 grupfoni fırsatıyla sadece 40 TL!”

  Salata –> Kişi başı değil, 4 kişiye yağsız ve limonsuz 1 salata
  Beyaz Peynir –> Kimi tabaklarda güzel ezine peynir kimi tabaklarda kalitesiz lor peyniri
  Cacık –> YOKTU
  Yaprak Sarma -> YOKTU
  Yoğurtlu Semizotu –> YOKTU
  Patlıcan Ezme –> YOKTU
  Havuç Tarama –> YOKTU
  bunların yerine tabakta salça kıvamında acılı ezme adını verdikleri tatsız birşey, içine biraz nane karıştırılmış süzme yoğurt vardı.
  Ara sıcaklara gelmesi gereken kalamar, sarımsaklı yoğurtla buz gibi, tatsız bir şekilde soğuk olarak servis edilmiş ve kimse yiyememiştir.
  Peynirli ya da Sebzeli börek yerine 1 adet sigara böreği verilmiş, kabak denilen ara sıcak hiç servis edilmemiş ve onun yerine 1 adet patates kroket sunulmuştur.
  Ana yemekte hiçbir şekilde tercih sorulmamış, mezgit pane getirilmiştir. Ana yemek bütün gruba eş zamanlı servis edilmediğinden dolayı, bazı arkadaşlarımız önden tadına bakma gafletinde bulundular, herkesin yorumu buzluktan çıkmış gibi soğuk muhtemelen mikrodalga da ısıtılmış oldu.
  1 arkadaşımız hariç kimse ana yemeki yemeyi tercih etmedi. Çok aç olduğu için yemek gibi büyük bir hatada bulunan bir arkadaşımızda bütün gece kustuğu için ayaktaydı. Kendisinin tek balık yiyen olduğu için balıktan zehirlendiğini düşünüyoruz!!
  İşletme kupon kodlarını ana yemekten önce almaya
  geldi. Birşey demeyip kendilerine kuponlarımızı teslim ettik. Garson bu nu da bahşiş için bırakıyorum diyerek bahşiş koymak için bir kutu bıraktı. Bizler hizmetten hiç memnun kalmadığımız için ve 2. sınıf muamele gördüğümüz için (soğuk içecek yoktu tüm rakılar ve sular sıcak olarak servis edildi, biz buz katıp soğutmak zorunda kaldık + sandalyeler 2.sınıftı) 5 lira bahşiş bıraktık. Garson arkadaş gelip, hanımefendi 11 kişi 5 lira bahşiş mi bırakır ayıp, adabı bile %10 dur bilmiyor musunuz gibi çok kaba bir tavır sergiledi.
  Müzik programının 2. faslında ise, çalgıcılar, sokak çalgıcıları gibi masaları gezmeye başladı. İnsanları bahşiş konusunda resmen taciz ediyorlardı.

  Tüm yukarıda saydığım sebeplerden dolayı Cadde Meyhane adlı işletmede, paramızla rezil olduğumuzu, bir arkadaşımızın zehirlendiğini ve yalancı, terbiyesiz berbat bir tutum sergilediklerini sizlere bildirmek isterim.

 2. k uysal

  berbat bir mekan….
  kimseye gitmesini tavsiye etmem…

  1. yamaç karpat

   cadde meyhane artık el değiştirmiş olup tamamen sizlerin zevkine uygun br mekan haline gelmiştir.bu ufak tatsızlığı sizlere unutturmak adına yenilemiş olduğumuz kadromuz ve lezzetlerimizle mekanımızda hepinizi misafir etmekten büyük onur duyarız.

   DETAYLI BİLGİ İÇİN :0530 553 44 24 CENAN KILINÇ

 3. bilgi ve şikayet..

  Biz üç arkadaş grupfoni fırsatlardan cadde meyhane den 3 adet kupon alarak
  cuma akşamı için(17.06.2011 TARİHİ İÇİN) rezarvasyon yaptırdık..ÜÇ ERKEK arkadaş olduğumuzu bildirdik ve rezarvasyonumuzu aldılar.saat 20.30 da mekana gittiğimizde adının Neslihan Hn olduğunu öğrendiğimiz bayan gayrıciddi bir hareketle damsız müşteri alınmadığını umursamaz bir ifadeyle bizlere bildirdi.biz kendisine gurupfoni nin bu mekan için yapmış olduğu duyuruda damsız müşteri alınmadadığına dair bir ibare bulunmadığını söylememize rağmen ..ki kesinlikle ilanda böyle bir ibare yok..konseplerinde böyle bir şey olmadığından bahisle bizi geri çervirdi.Bu durum mekanın ne kadar gayrıciddi ve insanları dolandırmak üzerine kurulmuş bir mekan olduğunu gösteriyor..BURADAN HERKESİ UYARIYOR VE BU MEKAN KONUSUNDA HERKESİ DİKKATLİ OMAYA DAVET EDİYORUM..SAKIN BU MEKANA GİTMEYİN..REZİL OLURSUNUZ…

 4. rezil bir mekan.......

  bu mekan tam anlamıyla berbat…

  insanları nasıl kandırız ilkesiyle hareket eden ve
  bu konsept le hareket eden bir mekan cadde mehhane..
  ancak bu tarz mekanların ömrü hep kısa olur..
  insanları her zaman kandıramazsınız..
  Siz ve sizin gibi hareket eden mekanlar..zaman içinde yok olmaya mecburdur..
  Sakın ama sakın yarı yarıya indirim safsatasına inanmayın bunların…,
  İndirim bahanesiyle insanları kandırmayı ilke edinmişler…yazıklar olsun…

  1. Tuğba

   Ben hayatımın hatasını yaparak nikahtan sonraki eğlencemi burada düzenledim neredeyse herşey berbattı. Son haftaya kadar her dediğimize eyvallah çekildi ama son hafta biranda Erdoğan diye bir bey türedi ve ” yok efendim % 10 garson komisyonuymuş, yok efendim kesin rakam belirtilmeliymiş vs” ki ondan önceki konusmalarımızda Neslihan hanım gayet ılımlı yaklaşmıştı bize, tabikide garsonlara bi bahşiş bırakılacaktı ama bu çok sevimsiz bir şekilde bize aktarıldı Erdoğan bey tarafından, kişi sayısında opsiyon olacaktı 3-5 kişi kadar… ama Erdoğan bey bizden zorla net sayı aldı neymiş efendim boş masası kalmamalıymış bi haftasonu varmışmış…Ve o gece ne yaptılar ne ettiler bizden eksik kişisileriniz var diyip 10 kişilik daha para alındı ki eminim orada bizim bile dediğimizden fazla kişi vardı…. Neyse son haftaya girdiğimiz için sesimiz cıkamazdı o saatten sonra….tarih geldi nikahımızı yaptık geldik bütün gece ecel terleri döktük çünkü havalandırma ya 5 para etmezdi yada biran önce kaçalım diye açılmadı o klimalar. Önce fasıl sonra greek müzik dendi sadece 3 kişiden oluşan cok kötü birfasıl ekibi cıktı, bana greek müzik yapacak kişilerin kaza yaptığı eşime de şuan hatırlayamadığm başka bir yalan söylendi. Program gece 01:00 e kadar süreceği söylendi 00:00 da bitti yemekler berbattı. Bize dışardan fazladan 3 garson getireleceği servisin sıkntısız olacağı söylendi ama herkesten, yemekleri içecekleri olmadan bitirdiklerini öğrendim. Sınırsız anlaştığımız mekanda kimse hiç birşey içememiş neredeyse…. Aslında bunlar bir solukta aklıma gelip yazdıklarım, Neslihan hanım kötü değildi en azından konuşmasını biliyordu ama Erdoğan bey olduğu sürece o mekan hayatta kalamaz. Asla kimseye tavsiye etmiyorum, fotoğraflarımızdan gören arkadaşlarımda orada eğlence düzenlemek istediler ama kesinlikle engel oldum ve olacağım….

 5. jasmin

  Artık insanlar kendi reklamlarını yalan söyleyerek vermekteler. Bizler güzel bir akşam geçirmek isterken ” Cadde Meyhanede” hem kalite hem bulunduğu konumu göz önünde bulundurduk,gariptir üstelik yorumları okuyup mekanı aradığımızda 30 gün önce devraldıklarını ve kötü yorumlara sebep olduğunu söylüyorlardı, bir hafta olmadı gideli resmen komedi yaşadık yer düzeni berbat havalandırma çok kötü müzik derseniz para veren düdük çalar misali:)) yemek derseniz tam şaka gibi, menüsü bildiğimiz mantar ve bulgur pilavı ana yemek, en komiği tatlı irmik helvası vallahi resmen alay konusu bu yer çok yazık. İşletmeyi yeni devraldıklarını ve bu yeri çok iyi lanse ettiklerini düşünen işletmeci bayan bence daha fazla şansını zorlama derim.. servisten bahsetmek bile istemiyorum… siz siz olun sakın aynı hatayı yapmayın. Oraya gitmek gibi…

 6. yamaç karpat

  yeni bir anlayış yeni tadlar ciddi bir işletme olarak hizmetinizdeyiz

 7. Hakan

  22.04.2012 Tarihinde cadde meyhaneye Fenerbahçe – Galatasaray maçını izlemek ve yeri tanımak için gittim. Gerçekten çok güler yüzlü personelleri var. Biraz eleman eksikleri var ama o kadar güler yüzlü ve hızlılar ki hiç hissetirmiyorlar açıkcası. Kendimi bir isletmeden ziyade kendi evimde hissetirdiler açıkcası bu çok hoşuma gitti. Tek çesit fix menüleri var sanırım fiyata göre çok lezzetli ve kaliteli. Sadece Maç izlediğimiz televizyonlar biraz büyütülebilir diye düşünüyorum. Bunun dışında gerçekten keyif alınabilecek bir mekan olarak görüyorum.

Comments are closed.

SHOPPING BAG 0