Restoranlar
Posted in

Hotel El-Ruha

Posted in

Otelimiz Şanlıurfa’ nın tek 5 yıldızlı oteli olup dünya mutfağından seçmeler bulabilirsiniz. Hotel El-Ruha bünyesinde 4 restoran ve kafemiz mevcuttur.

HALEPLİ RESTAURANT

Bu salonumuz, sıcak atmosferi ve aydınlık görünümüyle giriş katta yer almaktadır. Özellikle yemekli toplantılarınızda “Lezzet profesörü Halil Usta” yöresel tatların yanı sıra sizleri dünya mutfağından yemeklerle de buluşturuyor. 24 saat açık çok özel mutfağı ile bu salonumuz yemekli toplantılar dışında misafirlerimize öğle veya akşam yemekleri ile de hizmet vermektedir.

REHAVİ SALON

Bahçe bağlantılı bu şık salonumuzda; yemekli yemeksiz her türlü toplantı, seminer, kahvaltı, kokteyl, mezuniyet gecesi, nişan, sünnet gibi organizasyonlarınız gerçekleştirilmektedir.

PASTANE ve MAĞARA RESTAURANT

Görülmeye değer doğal ve tarihi 2 mağaradan biri olan bu mağarada pastane hizmetinin yanı sıra guruplara “Urfa Sıra Geceleri” yapılmaktadır. Mağaramızda kokteyl ve toplantı imkânı da bulunmaktadır.

GECE KULÜBÜ / KAFE (Mağara)

Yaz aylarının serin mekânı olan bu tarihi mağarada gündüzleri dostlarınızla buluşup sıcak soğuk içeceklerinizi keyifle yudumlayabilirsiniz. Akşamları ise Gece Kulübü olarak hizmet vermektedir.Doğal ve egzotik görünümü ile bu mağarayı mutlaka görmeli ve geçmişi yaşamalısınız.