FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Törek Mantı ve Çiğ Börek Evi

Törek Mantı ve Çiğ Börek Evi size aradığınız gerçek mantı ve çiğ börek lezzetlerini Kadıköy Moda’daki mekanında sizlere sunuyor. Kurulduğu 1995 yılından bugüne kaliteyi ve sınırsız müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen Törek mantı aradan geçen yıllara rağmen temel işi olan mantı ve çiğ böreğin dışına çıkmayarak; Törek mantı ve çiğ börek olarak adını yenileyerek mantı ve çiğ börek de kalitesini kanıtlamış olmasından ve Kadıköy Moda’da sizlerle kalitesini güçlendirerek, mantı ve çiğ börek severlere hizmet veriyor.

Törek Mantı ve Çiğ Börek Evi‘nde tüm mantı ve çiğ börekler özenle kendi mutfaklarında hazırlanıyor. Hepsi taze, hepsi günlük olarak servis ediliyor.

Törek misafirlerine sunmak için en taze birinci sınıf ürünleri kullanarak, tadları hazırlamak için malzemeleri özenle, dikkatli bir şekilde seçerek ve kontrol ederek toplar ve hazırlama aşamasına geçirir.

Mantı
Törek‘de mantı yemek için acele etmeniz gereken çok sebep var. Özenle hazırlanmış malzemeleri ile istediğiniz ölçüde sosları ve baharatları ile misafirlerinin damak zevki doyuma ulaşacak. Unutmayın mantı her yerde yenmez.

Çiğ börek
Törek‘in değerli misafirleri bilirler ki; mantı öncesinde aperatif olarak çiğ börek olmazsa olmazlardandır. Eşsiz tarifi ve usta ellerle hazırlanan çiğ börek lezzet farkını her zaman ortaya koymaktadır.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!