FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Lonca Acarkent

Lonca olarak, günümüzün gözde, çok sevilen Kayseri mutfağını, gerçek yöresel malzemeler kullanarak, nineden toruna miras tariflerle size getirdik. Ev ortamında, yörenin en kaliteli unuyla, en halis yağıyla, yumurtasıyla, özenle seçilmiş etleriyle hazırlanan ürünlerimiz soğuk zincir ile her dem taze hizmetinizde.

Tüm ürünlerimiz Kayseri’ ye özgün olup, İç Anadolu’ nun geleneksel tahıl ağırlıklı mutfağının tüm özelliklerini fazlasıyla taşımaktadır. Ürünlerimiz, özgün Kayseri tarifleriyle hazırlanmakta, üretim sürecinde hiç bir koruyucu veya katkı maddesi kullanılmamaktadır. Özellikle yöreye has un, yumurta, yağ kullanılmakta, % 100 dana etinin de katkısıyla ev yemeği tadında ürünler sunulmaktadır.

Deneyimli ekibimiz, özel gün ve organizasyonlarınızda gerek mevcut ürün portföyü veya ortak belirlenecek özel Kayseri menüleriyle hizmetinizdedir.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!