FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Asi Hatay Sofrası

Kadıköy Suadiye’de Antakya’ya ait yöresel lezzetleri keşfedebileceğiniz bir restoran var: Asi Hatay Sofrası. Antakya mutfağının birbirinden özel yöresel yemekleri ve mezeleriyle dikkat çeken bir restoran.

Hazırlanan tüm yemek ve mezelerde kullanılan etler, yöresel ürünler ve yemek malzemeleri Hatay’dan getirilmekte. Yakın zamanda Suadiye’deki yeni mekanına taşınan Asi Hatay Sofrası‘nın menüsü her damak tadına seslenebilen türden. Etli yemek seçenekleri yanında, özellikle mezeleri ile ünlü olan mekanda Hatay yöresinin neredeyse tüm özgün tatlarını bulmak mümkün… Muhammara, babagannuş, zahter salatası, humus ve kebapları, ancak Hatay’da yiyebileceğiniz kadar ustalıkla ve gerçek tatlarıyla sofranıza geliyor. Ortam olarak oldukça nezih ve ferah olan restoranda haftasonları canlı müzik bu nefis yemeklere eşlik ediyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!