FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

Robin’s Galata

Beyoğlu’nun tarihi semti Galata’da hem konumu hem de lezzetleriyle seçkin bir restoran Robin’s. Galata Kulesi’nin büyülü manzarası eşliğinde özel bir yemek ayrıcalığı yaşamak isteyenler için eşi az bulunur bir adres.

Zarif ve sofistike yemek anlayışıyla fine-eating konseptini benimseyen Robin’s, Fransız mutfağı teknikleriyle, şefin kendi tarzını yansıttığı; kahvaltı, öğle ve akşam menüsünün yanında özel olarak hazırladığı tadım menüsü ile de konuklarını en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyor.

Mevsimlere göre hazırlanan tadım menüsünde; veloute, levrek, pırasa, karides, ahtapot, ördek, kuzu karski, sorbet gibi lezzetler ile beraber her yemeğin yanında özenle hazırlanan şarap eşleşmeleri ile de adeta bir lezzet şöleni yaşatıyor. Fransız yemeklerinden oluşan a la carte menüsünün yanı sıra sunduğu “Şefin Tadım Menüsü” lezzet düşkünlerinin damaklarında iz bırakıyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!