FREE WORLDWIDE SHIPPING OVER $100

LAST CALL: LOWEST PRICE GUARANTEE 50% OFF. EXPLORE

5th Avenue

İstanbul Kadıköy yakasının şöhretli yolu Bağdat Caddesi çok sayıda cafe restorana ev sahipliği yapıyor. Bunlardan biri olan 5th Avenue, caddenin nezih semtlerinden Suadiye’de lezzet sunuyor. İsmini Newyork’un en prestijli caddesi 5th Avenue’den (Fifth Avenue-Beşinci Cadde) alan mekan, modern ve şık dekorasyonu, rahat ortamı ve dünya mutfaklarından oluşan menüsü ile ilgi çekiyor. Dekorasyonda Phillip Starck imzası var. Starck’ın en son dizaynı sandalyeler ve ışıklandırma sistemi ile modern bir ortam yaratılmış. Girişte solda gözünüze çarpacak ilk detay içi saman dolu şeffaf kanepeler.

Restoranın camlı bölümündeki büyük siyah beyaz New York kolajı 5th Avenue dekorasyonun çarpıcı objelerinden. Dekorasyonda İtalyan ağırlığı hissedilen 5th Avenue‘de menü, dünya mutfaklarından seçkin lezzetlerle dolu. Bizou, Lucoues gibi ünlü restoranların şef aşçılığını yapmış Erza Herzog ve New York’tan Cavalieri, Allora ve Anatolia gibi restoranların şef aşçılığını üstlenmiş Cemal Başturan zengin menünün mimarları. Akşam yemeklerinin yanısıra dünyanın çeşitli yerlerinden getirilmiş çay ve kahveleri menüdeki nefis tatlıları birleştirip öğleden sonralarınızı keyiflendirebilirsiniz. İthal şarapları kadehle içme imkanını da sunan bir şarap barı da bulunan 5th Avenue‘da akşam iş çıkışı günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Haftanın yedi günü, sabah 10:00 – gece 01:00 saatleri arasında hizmet verecek 5th Avenue, 70 kişi iç mekan ve 50 kişi dış mekan olmak üzere 120 kişiye aynı anda hizmet verebiliyor.

Picture of Gurme Rehberi

Gurme Rehberi

Türkiye'nin En Kapsamlı Yeme - İçme Rehberi. Dikkat! Yüksek oranda yemek aşkı içerir❤ Karın guruldamalarından #gurmerehberi bizzat mesuldur

About Me

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Son Yazılar

Bülten Üyeliği

Lezzet dolu haberler için bültenimize hemen katılın!